Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Czwórka
Karina Duczyńska 25.03.2013

Hazard i blef w grze "Mały Książę. Stwórz mi planetę"

Gra polega na tym, żeby zbudować… planetę. Oczywiście każdy z graczy buduje swoją, a do dyspozycji ma szesnaście małych płytek.
Kuba Marcinowicz i Kamil Jasieński grają w grę Mały Książę. Stwórz mi planetęKuba Marcinowicz i Kamil Jasieński grają w grę "Mały Książę. Stwórz mi planetę"screen/wideo

Na każdej z płytek, które znajdują się pudełku, znaleźć można inny element. Na planecie, którą zbudujemy bowiem mieścić się może naprawdę wiele rzeczy. Od tego, co umieścimy na naszej planecie zależy, ile punktów ostatecznie uzyskamy.

W tej grze nie ma "kolejki", każdy gracz wybiera tego, kto wykona ruch po nim. – To ciekawa gra, jest prosta, ale nie prostacka – opowiada Maciej Kasprzyk , fan gier. – "Mały Książę" ma w sobie także dużo elementów ryzyka, co wynika ze sposobu przyznawania punktów.

Więcej gier planszowych znajdziesz w boksie: W co warto grać <<<

/

Nie ma znaczenia, w jakiej kolejności układamy kafelki. – Bo sedno tkwi w ich doborze – mówi Kasprzyk.

W grę "Mały Książę. Stwórz mi planetę" może brać zarówno większa grupa osób, jak i para.

Dowiedz się więcej o tej niebanalnej grze i jej zasadach, słuchając nagrania "Czwartego wymiaru" w Czwórce, bądź oglądając zmagania naszych dziennikarzy na wideo.

(kd)

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express