X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Anna Bogdanowicz

Walentynki w dwu odsłonach

Odsłona pierwsza : "Czekanie na miłość w Koziej Wólce" - Anna Bogdanowicz (8') Wsie białostockie zamieszkałe są w większości przez samotnych mężczyzn, którzy nie mogą znaleźć kandydatki na żonę. Oprócz ciężkiej pracy w gospodarstwie ich największym problemem jest tęsknota za miłością. Odsłona druga: "Skrzydła samotności" - Irena Piłatowska (22') Reporterka Studia odwiedziła z mikrofonem jedną z warszawskich restauracji, w której organizowane są bale dla samotnych. Jaka jest współczesna samotność? Świadomy wybór czy konieczność? Sposób na odnalezienie się w nowej rzeczywistości czy przykre zrządzenie losu? Kto lepiej radzi sobie w sytuacjach życia samotnego: kobiety czy mężczyźni ? Autorka reportażu rozmawia z uczestnikami balu, osobami, które szukają sposobu na przerwanie tego, bolesnego dla nich, uczucia. Czy znaleźli? Jaki jest ich stosunek do samych siebie i do płci odmiennej? Czy następuje zmiana obyczajowości? Na te i inne pytania odpowiedź znaleźć można w reportażu.
Zobacz więcej na temat:  Anna Bogdanowicz Irena Piłatowska

"Czas Reporterów" - sceny z życia polskich gmin

sceny z życia polskich gmin czyli reporterska prezentacja samorządów lokalnych pod hasłem "Można tak i można inaczej" W audycji przedstawimy gminę województwa Lubelskiego i Podlaskiego w reportażach: 1. Małgorzaty Sawickiej -"Zaścianek czyli ludzie wielkiej Księgi" 2. Anny Bogdanowicz - "Na ćwierć gwizdka" Pierwsza audycja otrzymała I Nagrodę w konkursie na reportaż o tematyce samorządowej pod hasłem "Co nam się udało"? rozstrzygniętym na Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Radiowej "Kazimierz 1999". Druga audycja, również w Kazimierzu w czasie tego samego przeglądu , uzyskała Nagrodę Publiczności, do której startowały reportaże o wysokich walorach radiowych wyróżniające się rzetelnością dokumentacji i ...dużym poczuciem humoru. Obydwa rodzaje nagród ufundowała amerykańska fundacja LGPP- Program Partnerstwo dla Samorządu Terytorialnego.
Zobacz więcej na temat:  Anna Bogdanowicz