Polskie Radio
Section05
Mateusz Bieniek

Siatkarze mają jasny cel. "Patrzymy tylko na jeden kolor"

Reprezentacja Polski siatkarzy awansowała do finału mistrzostw świata, pokonując w półfinale w Katowicach Brazylię 3:2. - Mamy co najmniej srebro, ale wszyscy patrzymy tylko na jeden kolor - powiedział po meczu przyjmujący polskiej kadry Kamil Semeniuk. - Finał to najważniejsze starcie, chcemy ten turniej zakończyć wygraną - zapewnił środkowy Mateusz Bieniek. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka MŚ siatkarzy 2022 Kamil Semeniuk Mateusz Bieniek

TYLKO U NAS MŚ siatkarzy 2022: urodziny trenera i intensywne treningi. Polacy szykują się na USA

Polscy siatkarze przygotowują się do czwartkowego ćwierćfinału mistrzostw świata, w którym zmierzą się w Gliwicach z USA. We wtorek 49. urodziny świętował selekcjoner Biało-Czerwonych Nikola Grbić. - Odśpiewaliśmy trenerowi "sto lat" - powiedział środkowy Mateusz Bieniek w rozmowie z Cezarym Gurjewem z Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka MŚ siatkarzy 2022 Nikola Grbić Mateusz Bieniek

Polscy siatkarze lepsi od Ukrainy. Mistrzowie świata potrzebowali tie-breaka

Reprezentacja Polski siatkarzy wygrała z Ukrainą 3:2 (21:25, 25:17, 25:20, 23:25, 15:11) w meczu towarzyskim  w Radomiu. Obie drużyny przygotowują się do mistrzostw świata, które rozpoczną się 26 sierpnia. Biało-Czerwoni będą współgospodarzami tej imprezy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka mś siatkarzy Nikola Grbić Bartosz Kurek Aleksander Śliwka Jakub Kochanowski Kamil Semeniuk Mateusz Bieniek Paweł Zatorski