Polskie Radio
Section05
Michał Kowalonek

Damian Sikorski feat. Michał Kowalonek i singiel "Maluję"

Właśnie ukazał się piąty singiel z nadchodzącego, debiutanckiego albumu naszego redakcyjnego kolegi, kompozytora i multiinstrumentalisty Damiana Sikorskiego. - To bardzo ważny dzień dla mnie. Nie tylko dlatego, że premiera singla przypada w dniu moich 40 urodzin, ale także jest to spełnianie moich marzeń - mówi Damian. - To także ostatni singiel zapowiadający pierwszą płytę Damian Sikorski Projekt "Wiosna", której premiera już w maju.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Damian Sikorski Damian Sikorski Projekt singiel Michał Kowalonek MUZYKA Michał Wasilewski

Damian Sikorski zapowiada nową płytę. "Chcę nagrywać dobre piosenki"

- Chcę nagrywać dobre piosenki, wydać pierwszą płytę, pewnie i drugą, zagrać jakieś koncerty (…). Wymagało to ode mnie odwagi, ale jestem przeszczęśliwy, tworząc ten album - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Damian Sikorski. Artysta i dziennikarz muzyczny zapowiada premierę albumu "Wiosna" na 31 maja.
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska MUZYKA Damian Sikorski Damian Sikorski Projekt Michał Kowalonek

Damian Sikorski Projekt feat. Michał Kowalonek & Niesłuchowski "Maluję"

Piąty singiel z nadchodzącego, debiutanckiego albumu kompozytora i multiinstrumentalisty Damiana Sikorskiego to nostalgiczna opowieść, która daję siłę. Śpiewają: Michał Kowalonek i Niesłuchowski. Singiel wydała Agencja Muzyczna Polskiego Radia, premiera 16 kwietnia 2024 r.
Zobacz więcej na temat:  Damian Sikorski Damian Sikorski Projekt Agencja Muzyczna Polskiego Radia singiel premiera Michał Kowalonek Niesłuchowski W POLSKIM RADIU MUZYKA Agencja Muzyczna Polskie Radio