Polskie Radio
Section05
Damian Sikorski Projekt

Damian Sikorski Projekt - Koncert w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej [POSŁUCHAJ]

Album "Wiosna" to fonograficzny debiut multiinstrumentalisty, kompozytora, autora tekstów i dziennikarza radiowej Czwórki Damiana Sikorskiego. Za nami koncert promujący płytę Damian Sikorski Projekt, który odbył się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Damian Sikorski MUZYKA Marta Zalewska Michał Kowalonek Penelov Piotr Niesłuchowski Bard Kowalski

Damian Sikorski o albumie "Wiosna": Nie miałem recepty na to, jaką płytę mam nagrać

- Wszedłem do studia i nagrałem po prostu piosenki, nie myśląc o tym, kto będzie odbiorcą, jaka będzie ta płyta, czy będę grał koncerty - przyznaje Damian Sikorski i zaprasza na koncert już 7 czerwca o 20.00. Damian Sikorski Projekt zagra premierowy koncert w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Będzie to niezwykła okazja by usłyszeć wszystkie piosenki Damiana w koncertowej wersji. Na transmisję zapraszamy do Czwórki. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Damian Sikorski MUZYKA Bartek Koziczyński

Damian Sikorski Projekt "Wiosna". Album już jest, a dziś koncert w Czwórce

Kompozytor i multiinstrumentalista, a także nasz Czwórkowy dziennikarz, Damian Sikorski debiutuje jako lider własnego Projektu i autor albumu, dzięki któremu obraz polskiej muzyki wzbogaca się o dziesięć alt-popowych perełek. Album "Wiosna" wydała Agencja Muzyczna Polskiego Radia. Premiera 31 maja, a 7 czerwca koncert w legendarnym Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej - jego transmisja w Czwórce. 
Zobacz więcej na temat:  Damian Sikorski Agencja Muzyczna Polskiego Radia premiera płyta album Marta Zalewska Michał Kowalonek

Damian Sikorski feat. Michał Kowalonek i singiel "Maluję"

Właśnie ukazał się piąty singiel z nadchodzącego, debiutanckiego albumu naszego redakcyjnego kolegi, kompozytora i multiinstrumentalisty Damiana Sikorskiego. - To bardzo ważny dzień dla mnie. Nie tylko dlatego, że premiera singla przypada w dniu moich 40 urodzin, ale także jest to spełnianie moich marzeń - mówi Damian. - To także ostatni singiel zapowiadający pierwszą płytę Damian Sikorski Projekt "Wiosna", której premiera już w maju.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Damian Sikorski singiel Michał Kowalonek MUZYKA Michał Wasilewski

Damian Sikorski Projekt feat. Michał Kowalonek & Niesłuchowski "Maluję"

Piąty singiel z nadchodzącego, debiutanckiego albumu kompozytora i multiinstrumentalisty Damiana Sikorskiego to nostalgiczna opowieść, która daję siłę. Śpiewają: Michał Kowalonek i Niesłuchowski. Singiel wydała Agencja Muzyczna Polskiego Radia, premiera 16 kwietnia 2024 r.
Zobacz więcej na temat:  Damian Sikorski Agencja Muzyczna Polskiego Radia singiel premiera Michał Kowalonek Niesłuchowski W POLSKIM RADIU MUZYKA Agencja Muzyczna Polskie Radio