X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PjongCzang 2018

Pjogczang 2018. "Każdy inny medal byłby dużą niespodzianką"

Złoto Kamila Stocha na dużej skoczni i brąz drużyny skoczków to jedyne medale dla Polski podczas zakończonych w niedzielę Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Polska zajęła w klasyfikacji medalowej 20. miejsce. Występ polskich sportowców na igrzyskach w Pjongczangu podsumował w audycji Magazyn Sportowy prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki i redaktor „Rzeczpospolitej” Janusz Pindera.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 PjongCzang 2018

Zakończyły się 23. Zimowe Igrzyska Olimpijskie

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu przechodzą do historii. W ostatnim dniu igrzysk w biegu klasycznym kobiet na 30 kilometrów Justyna Kowalczyk była 14. Zwyciężyła Norweżka Marit Bjoergen, która została najbardziej utytułowanym sportowcem w historii zimowych igrzysk olimpijskich z 8 złotymi medalami i 15 krążkami łącznie. W Magazynie Olimpijskim Justyna Kowalczyk mówiła o swoim starcie w biegu na 30 km.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 PjongCzang 2018