Polskie Radio
Section05
Pop

Z Manchesteru do kariery solowej. Tacher z singlem "Dziewczyno z wydm" w Trójce

Przez 12 lat śpiewał w poprockowej grupie Manchester, z którą wydał trzy albumy i odwiedził kilka dużych polskich festiwali. Dwa lata temu odszedł, aby skupić się na solowej karierze. Po debiutanckim albumie "Pudełko na buty" przyszedł czas na drugi solowy krążek. – Ten materiał będzie słodko-gorzki – zapowiedział Maciej Tacher w audycji "Trójka Żąda Debiutów – Wykonane w Polsce".
Zobacz więcej na temat:  Tomasz Żąda Trójka MUZYKA muzyka hp Pop Rock

"Lubię łączyć różne światy". Pola Rise, Andy Ward i singiel "We Are Done"

O współpracy Poli Rise z australijskim wokalistą i producentem Andym Wardem po raz pierwszy usłyszeliśmy rok temu, przy okazji ich debiutanckiego singla "Higher". Był to singiel wyjątkowy, bo skomponowany i nagrany "korespondencyjnie", bez możliwości spotkania się obu artystów. W najnowszym wydaniu "Polskiego Expressu" Pola Rise zaprezentowała nam już czwarty fragment nadchodzącego albumu, pt. "We Are Done".
Zobacz więcej na temat:  Tomasz Żąda Trójka MUZYKA muzyka hp Pop

Czysta kartka i zero oczekiwań. Wojciech "Łozo" Łozowski w Trójce

Wojciech "Łozo" Łozowski to prawdziwy człowiek renesansu, znany nie tylko z muzyki, ale i ze swoich epizodów w świecie aktorstwa, sportu i e-gamingu. Swojego czasu było go wszędzie pełno, przede wszystkim w roli lidera Afromental i telewizyjnego jurora. Ostatnio zwolnił nieco, by odpocząć i, nomen omen, mentalnie przygotować się do zalania słuchaczy nową porcją dźwięków. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Mateusz Krautwurst soul Pop Jazz Afromental