X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski kością niezgody samorządowej opozycji

Grzegorz Schetyna oświadczył, że chce, aby Rafał Trzaskowski był kandydatem PO i całej zjednoczonej opozycji na prezydenta Warszawy. – Opozycja jeszcze dobrze się nie zjednoczyła, a już zdążyła się pokłócić – komentował w radiowej Trójce Piotr Zgorzelski z PSL. – Trudno jest budować dobrą atmosferę w opozycji, jeśli bez konsultacji z nikim zgłasza się kandydata na prezydenta stolicy – dodał Włodzimierz Czarzasty z SLD.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Ministerstwo Sprawiedliwości Łukasz Walewski Włodzimierz Czarzasty Rafał Trzaskowski Piotr Zgorzelski wybory samorządowe

Rafał Trzaskowski na prezydenta Warszawy. Komentarze

- W założeniu PR-owców Platformy, Rafał Trzaskowski miał pewnie przemówić do wielkomiejskich warszawskich elit pokazując się jako luźny, znający języki, młody wykształcony z wielkiego miasta. Mam obawy czy ta formuła jeszcze przynosi skutki. Wybory w 2015 roku dobitnie pokazały, że ta forma propagandy, która miałaby polaryzować scenę polityczną na fajnych i niefajnych, już się zgrała – powiedział w Debacie Dnia Wojciech Mucha z Gazety Polskiej Codziennie. Gościem audycji był także Dariusz Grzędziński z Faktu.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna Rafał Trzaskowski Warszawa

"Spór o samorządy zmieni się w konflikt o reprywatyzację"

Rafał Trzaskowski będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy. – Ta decyzja sprawia, że spór o samorządy zmieni się w konflikt o dziką reprywatyzację – mówił w Rozmowie PR24 Mirosław Suchoń z Nowoczesnej. W Polskim Radu 24 sprawę komentował również Marek Jakubiak z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Marek Jakubiak Kukiz'15 Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski Nowoczesna Hanna Gronkiewicz-Waltz

PO ma kandydata na prezydenta stolicy. Komentarze

Poseł Rafał Trzaskowski ma być kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Grzegorz Schetyna poinformował, że zwróci się do władz Platformy o akceptację jego kandydatury. Lider PO będzie chciał, by poseł Trzaskowski był też kandydatem całej opozycji. W Polskim Radiu 24 komentarz politologa dra Andrzeja Anusza i Karola Gaca z Do Rzeczy.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska Warszawa Rafał Trzaskowski wybory samorządowe Grzegorz Schetyna Karol Gac Hanna Gronkiewicz-Waltz Nowoczesna