X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wybory prezydenckie

"Tusk jest naturalnym kandydatem w wyborach prezydenckich"

- Naturalnym kandydatem w wyborach prezydenckich, człowiekiem który ma szanse wygrać z panem prezydentem Dudą, jest Donald Tusk. Jestem przekonany, że jeżeli Donald Tusk zdecyduje się wrócić do polskiej polityki, to po to, aby grać o tę najwyższą stawkę - mówił na antenie radiowej Jedynce Marcin Kierwiński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marcin Kierwiński Platforma Obywatelska Katarzyna Hejke Donald Tusk wybory prezydenckie Parlament Europejski

Jakub Stefaniak: inni kandydaci będą mieli łatwiej

- Wygrać to zawsze jest cel każdego, kto startuje w wyborach. Zdaję sobie sprawę, że będę miał bardzo trudno i żeby osiągnąć jakikolwiek sukces będę musiał się dwa razy albo nawet i więcej napracować niż inni kandydaci. Oni będą mieli łatwiej, ale ja to wyzwanie podjąłem - mówił w "Sygnałach dnia" Jakub Stefaniak, rzecznik prasowy PSL oraz kandydat tej partii na urząd prezydenta m.st. Warszawy.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie PSL Warszawa wybory samorządowe POLSKA

"Nieprzewidywalność jest wpisana w ten reżim"

 - W Rosji coraz więcej zasobów jest kierowanych w kierunku militarnym. Priorytetem nie jest rozwój, innowacje czy edukacja, ale modernizacja armii i zwiększanie zasobów na tym polu. A jak w coś się inwestuje to można się do tego zasobu odwołać. Prawdopodobieństwo niestety rośnie – powiedziała w audycji 7 Dni Wschód była ambasador Polski w Rosji Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. O Rosji po wyborach prezydenckich mówiła także politolog Olga Lawrinenko z PAN.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rosja wybory w Rosji wybory prezydenckie Władimir Putin