Polskie Radio
Section05
Robert Kamyk

Zobacz wyniki aktualnego notowania "Mojej listy przebojów" [WIDEO]

Po wakacyjnej przerwie powróciła "Moja lista przebojów", czyli 10 najlepszych piosenek mijającego tygodnia, zaprezentowanych przez dziennikarzy muzycznych Jedynki. Nowości i wielkie powroty, utwory ze świata i przegląd hitów z Polski. Każdego tygodnia inne notowanie, które specjalnie przygotują poszczególni redaktorzy. Ostatnie wydanie audycji poprowadził Robert Kamyk.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Robert Kamyk

"Lato z Radiem" w Kaliszu. Fortepiany, andruty i archeologia

"Lato z Radiem" w czwartkowe przedpołudnie zadbało o zmysły słuchaczy. Najpierw o zmysł słuchu w Technikum Budowy Fortepianów, później o zmysł smaku w fabryce andrutów. Na koniec Patryk Bedliński wraz ze swoimi gośćmi opowiedział o historii i archeologii. Wszystko w Kaliszu, drugim co do wielkości ośrodku województwa wielkopolskiego. 
Zobacz więcej na temat:  Kalisz Lato z Radiem 2023 Robert Kamyk fortepian archeologia

"Lato z dreszczykiem". Iza Żukowska: twórczość słuchaczy jest fantastyczna

"Lato z dreszczykiem" w ramach akcji "Lato z Radiem" 2023 rozwija się z tygodnia na tydzień. Za nami już cztery odcinki, a czas na nadesłanie kolejnego upłynął w piątek (14.07) o godz. 23.59. - Twórczość i wyobraźnia naszych słuchaczy jest fantastyczna - uważa Iza Żukowska, dziennikarka Programu 1 Polskiego Radia i jurorka w konkursie. 
Zobacz więcej na temat:  Iza Żukowska Robert Kamyk kryminał Dwudziestolecie międzywojenne

Ruszyło "Lato z Radiem" 2023. Jakie atrakcje czekają na słuchaczy? [WIDEO]

Po dziesięciu miesiącach oczekiwania wystartowało "Lato z Radiem" 2023. W tym roku ekipa "Lata z Radiem" odwiedzi 10 miejscowości w Polsce. Przed nami koncerty, Pikniki Rodzinne i konkursy. Pierwsze wydanie poprowadziło aż sześcioro dziennikarzy, w tym dwóch debiutantów. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2023 Roman Czejarek Daniel Wydrych Robert Kamyk Kuba Marcinowicz Agnieszka Kunikowska Sława Bieńczycka

Zdrowe odżywanie: co jeść, a czego unikać? Podpowiada dietetyk

- Przede wszystkim powinniśmy zadbać o to, żeby jeść różnorodnie, czyli na naszym talerzu powinny pojawiać się produkty z różnych grup spożywczych - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Anna Englisz, dietetyczka i specjalistka ds. żywienia człowieka. Jak jeść zdrowo, dowiemy się też podczas pikniku "Poznaj Dobrą Żywność" organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Zobacz więcej na temat:  Robert Kamyk dieta zdrowie i dieta