Polskie Radio
Section05
deszcz

ALERT POGODOWY Alert przed burzami z gradem. IMGW ostrzega pięć województw

Instytut Metrologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem. Mogą one wystąpić w województwach podkarpackim, małopolskim, lubelskim i świętokrzyskim, a także w południowo-wschodniej części województwa mazowieckiego. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 11.00 w Karpatach i od 13.00 na pozostałym obszarze do godziny 22.00.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza pogody IMGW Radio kierowców burze deszcz

PROGNOZA POGODY Przymrozki w południowo-wschodniej części kraju. IMGW wydał ostrzeżenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami w południowo-wschodniej części kraju. Miejscami przy gruncie temperatura spadnie do -3 stopni Celsjusza. Jak powiedziała synoptyk IMGW-PIB Grażyna Dąbrowska w niedzielę będzie pochmurnie i chłodno. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców pogoda prognoza prognoza pogody IMGW deszcz burza mróz społeczeństwo

PROGNOZA POGODY Deszcz, śnieg, ostrzeżenia IMGW. Sprawdź pogodę na Niedzielę Wielkanocną

Grażyna Dąbrowska z IMGW poinformowała, że Niedziela Wielkanocna będzie kolejnym chłodnym dniem. Dodatkowo mieszkańcy południowo-wschodniej części kraju muszą liczyć się z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami niemal w całej Polsce. Nad ranem temperatura może spaść przy gruncie nawet do - 7 st. C.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza pogody prognoza regiony IMGW deszcz

ALERTY IMGW Wkrótce załamanie pogody. Znamy prognozę IMGW, są ostrzeżenia

W czwartek w wielu miejscach Polski temperatury wzrosły powyżej 20 stopni Celsjusza. Taka aura nie utrzyma się jednak długo. W nocy czeka nas załamanie pogody. - Strefa chłodnego frontu atmosferycznego będzie przemieszczać się przez nasz kraj z północnego zachodu na południowy wschód - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Emilia Szewczak z biura prasowego IMGW. 
Zobacz więcej na temat:  IMGW deszcz TYLKO U NAS mróz pogoda POLSKA regiony POLSKA podkarpackie