Polskie Radio
Section05
inter mediolan

LIGA EUROPY Ważny triumf Arsenalu. Inter za mocny dla drużyny Świerczoka

Olympiakos Pireus przegrał z Arsenalem 0:1, Roma pokonała Gent 1:0, a Bayer Leverkusen wygrał z FC Porto 2:1 w ciekawszych wieczornych meczach 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europy. Wcześniej Łudogorec Razgrad Jakuba Świerczoka uległ Interowi Mediolan 0:2.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy inter mediolan ajax amsterdam eintracht frankfurt sevilla fc Arsenal Londyn glasgow rangers as roma Bayer Leverkusen benfica lizbona celtic glasgow Sporting Lizbona

LIGA MISTRZÓW Włosi komentują decyzję Marciniaka. "Wynik zależał od VAR-u"

Włoskie media były zaskoczone przebiegiem meczu Slavii Praga z Interem Mediolan (1:4) w piątej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów. W pierwszej połowie prowadzący to spotkanie Szymon Marciniak skorzystał z podpowiedzi sędziów odpowiedzialnych za system VAR i anulował gola zdobytego prawidłowo przez gości, by... podyktować rzut karny dla Slavii. "Dziwny mecz" - skomentowano na łamach "Corriere della Serra".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Liga Mistrzów 19/20 Piłka nożna inter mediolan Szymon Marciniak

LIGA MISTRZÓW Liverpool bez recepty na Napoli. Messi bije rekordy

Broniący trofeum piłkarze Liverpool FC tylko zremisowali u siebie z SSC Napoli 1:1 (0:1) w meczu piątej kolejki grupy E Ligi Mistrzów. W grupie F FC Barcelona pokonała Borussię Dortmund 3:1 (2:0), a Lionel Messi strzelił gola w tych elitarnych rozgrywkach już trzydziestej czwartej drużynie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 SSC Napoli Liverpool FC fc barcelona Borussia Dortmund benfica lizbona inter mediolan ajax amsterdam

Inter na czele Serie A. Milik nie pomógł Napoli

Piłkarze Interu Mediolan pokonali u siebie Lazio Rzym 1:0 w meczu piątej kolejki Serie A i z kompletem punktów prowadzą w tabeli włoskiej ekstraklasy. Niespodziewaną porażkę u siebie z Cagliari Calcio (0:1) zanotowało SSC Napoli, w barwach którego wystąpili Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik, który pojawił się na murawie w drugiej połowie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A inter mediolan juventus turyn SSC Napoli lazio rzym Fiorentina