Polskie Radio
Section05
kamil glik

Nie ma mocnych na Glika. Polak jedzie na MŚ

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka może spać spokojnie, obrońca AS Monaco Kamil Glik dostał zielone światło w kwestii wyjazdu na mistrzostwa świata w Rosji. Polak pozytywnie przeszedł konsultacje medyczne z lekarzem kadry Jackiem Jaroszewskim i w środę wraz z drużyną uda do Soczi, gdzie biało-czerwoni będą mieli swoją bazę podczas MŚ. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Rosja 2018 kamil glik reprezentacja Polski

"Znacznie większy zakres ruchu". Glik pojedzie na mundial?

Trwa walka Kamila Glika z czasem o to, aby reprezentacyjny stoper mógł pojechać na mistrzostwa świata w piłce nożnej, które już 14 czerwca rozpoczną się na boiskach Rosji. Kolejne pozytywne wieści przedstawili znani dziennikarze sportowi: Tomasz Włodarczyk i Krzysztof Stanowski. Ich zdaniem, stan barku zawodnika uległ znaczącej poprawie. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Rosja 2018 reprezentacja Polski kamil glik

"Wyobrażam sobie w jaki sposób potoczy się mecz"

W czwartek w Erywaniu polscy piłkarze mogą zrobić milowy krok w stronę awansu do przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. W Armenii jeszcze nigdy nie wygrali, ale po wrześniowej porażce z Danią margines błędu bardzo się zmniejszył. Kamil Glik w rozmowie z Polskim Radiem zapewnia, że od strony mentalnej biało-czerwoni są dobrze przygotowani.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Rosja 2018 reprezentacja Polski SPORT kamil glik