Polskie Radio
Section05
portal PolskieRadio.pl

TYLKO U NAS Nowa forma opowieści o Bitwie Warszawskiej. Premiera serwisu internetowego

Biuro Programu "Niepodległa" wspólnie z Polskim Radiem S.A. zaprezentowali wyjątkowy serwis internetowy poświęcony Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Przygotowany w formie nowoczesnej encyklopedii multimedialnej portal nie tylko opowiada o wojnie polsko-bolszewickiej, ale przede wszystkim pokazuje życie Polaków, istotne wydarzenia, fakty i postaci.
Zobacz więcej na temat:  bitwa warszawska 1920 Polskie Radio portal PolskieRadio.pl W POLSKIM RADIU pamięć historia Polski

Bitwa 1920. Narracyjny serwis internetowy Polskiego Radia i "Niepodległej"

Co ze zwycięstwem nad bolszewikami ma wspólnego "King Kong"? Jak lektura noweli Edgara Alana Poego przyczyniła się do polskiego zwycięstwa? Jak wyglądały fake newsy rozpowszechniane sto lat temu? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znaleźć można w najnowszym serwisie internetowym www.bitwa1920.gov.pl stworzonym przez zespół portalu PolskieRadio.pl oraz "Niepodległą".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio bitwa warszawska 1920 portal PolskieRadio.pl W POLSKIM RADIU pamięć historia Polski

Piotr Chęciński: budujemy mocny portal newsowy

- Strona PolskieRadio.pl zmienia się w przemyślany sposób. Podjęliśmy decyzję, że podzielimy portal na część newsową i publicystyczną, która będzie tworzona we współpracy z Polskim Radiem 24 oraz na część korporacyjną - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Chęciński, dyrektor i redaktor naczelny portalu PolskieRadio.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio polskieradio.pl portal PolskieRadio.pl internet W POLSKIM RADIU