Polskie Radio
Section05
reprezentacja Albanii

Świderski podsumował mecz z Albanią. Przerwany wywiad Polaka

- Cieszę się z tego gola, że pomogłem zespołowi. Włożyliśmy w to spotkanie dużo serducha - powiedział w rozmowie z "TVP Sport" Karol Świderski po meczu w Tiranie. Reprezentacja Polski wygrała z Albanią (1:0) w 8. kolejce eliminacji piłkarskich MŚ 2022. W 78. minucie spotkanie zostało przerwane z powodu skandalicznego zachowania albańskich pseudokibiców. W innych meczach grupy I Anglia zremisowała na Wembley z Węgrami 1:1, a Andora pokonała na wyjeździe San Marino 3:0. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski reprezentacja Albanii Piłka nożna SPORT Katar 2022

ANALIZA Uwaga na "rzeźnika". Kim rywal postraszy Biało-Czerwonych?

Mimo korzystnego wyniku w pierwszym meczu (4:1), reprezentacja Polski miała pewne problemy z ekipą Albanii. Wtorkowe spotkanie w Tiranie również nie zapowiada się na "spacerek", tym bardziej że, mimo osłabień kadrowych, trener Edoardo Reja ma do dyspozycji kilku klasowych graczy. Na kogo Biało-Czerwoni powinni uważać najbardziej?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Albanii reprezentacja Polski Katar 2022

Wygrane Polski i Anglii. Dania o krok od mundialu w Katarze

Polscy piłkarze wygrali w Warszawie z San Marino 5:0 w eliminacjach mistrzostw świata, ale nadal zajmują trzecie miejsce w grupie I. Punkt więcej ma Albania, która pokonała Węgry 1:0. Prowadzi - po 5:0 z Andorą - Anglia. W grupie F blisko awansu jest Dania.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT reprezentacja Polski reprezentacja Anglii reprezentacja Danii uefa reprezentacja Szwecji reprezentacja Serbii reprezentacja Albanii reprezentacja Węgier