Polskie Radio
Section05

SPORT

La Liga: kolejne taśmy Pereza. Prezydent Realu uderzał w Ronaldo i Mourinho. "Obaj zepsuci"

Dziennikarze "El Confidencial" zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami opublikowali kolejne taśmy z udziałem prezydenta Realu Madryt Florentino Pereza. Po tym szef "Królewskich" obrażał legendy klubu Ikera Casillasa i Raula, teraz dostało się Cristiano Ronaldo, który został nazwany "idiotą" z kolei były trener drużyny Jose Mourinho "imbecylem". 
Zobacz więcej na temat:  la liga Primera Division Real Madryt Piłka nożna cristiano ronaldo jose mourinho

Kontrowersyjny wpis o polskich siatkarzach. Jest wyjaśnienie

"Polska nigdy nie była królową siatkówki, ale nigdy nie miała takiego zawodnika jak Leon. Urodzony na Kubie jest znany jako Cristiano Ronaldo siatkówki. Kiedy skacze do ataku, jego kolana znajdują się na poziomie dolnej taśmy" - napisał "The New York Times". Analiza dziennika wywołała burzę w Polsce i teraz gazeta musi się tłumaczyć.
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka Wilfredo Leon Tokio 2020 igrzyska olimpijskie New York Times igrzyska cristiano ronaldo

Liga Mistrzów: Legia ma dylemat, a FK Bodo/Glimt plan na wyeliminowanie mistrza

Trener piłkarzy FK Bodo/Glimt Kjetil Knutsen zapewnił, że w środę mają plan na to, jak pokonać Legię Warszawa w rewanżowym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Chwalił też formację ofensywną mistrza Polski i zapewnił, że są przygotowani na spotkanie o dużej intensywności. Tymczasem mistrz Polski ma dylemat.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Legia Warszawa Liga Mistrzów 21/22 liga mistrzów