Polskie Radio
Section05
Stanisław Tyszka

Zmarł prof. Zbigniew Brzeziński. "Odszedł wielki Polak"

Nie żyje prof. Zbigniew Brzeziński, były szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego w ekipie prezydenta USA Jimmy'ego Cartera (1977-1981). O jednym z najbardziej wpływowych politologów i strategów polityki zagranicznej USA mówili goście "Śniadania w Trójce".
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Brzeziński POLSKA Beata Michniewicz Joachim Brudziński Rafał Grupiński Barbara Dolniak Stanisław Tyszka Marek Sawicki Paweł Soloch Trójka

Poseł Kukiz'15: nie ma demokracji, jest partiokracja

Prezydent Andrzej Duda chce referendum w sprawie Konstytucji RP. Ma zostać przeprowadzone w 2018 roku, w 100-lecie odzyskania niepodległości. – Mam nadzieję, że PO-PiS nie będzie blokował tej debaty, bo oni się w tym ustroju świetnie czują. On dał im niesamowitą władzę – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Andrzej Duda prezydent referendum konstytucja Platforma Obywatelska PiS Stanisław Tyszka Kukiz'15

PiS: wszyscy mieli dostęp do Sali Kolumnowej. Opozycja zaprzecza

Posłowie opozycji mieli dostęp do Sali Kolumnowej podczas głosowań 16 grudnia, co pokazują udostępnione przez Kancelarię Sejmu nagrania - podkreślają politycy PiS. Tymczasem posłowie Nowoczesnej i PO nie mają wątpliwości: udostępnione nagrania nie są potwierdzeniem wersji rządzących i wzbudzają kolejne zastrzeżenia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Terlecki Andrzej Halicki Kamila Gasiuk-Pihowicz budżet Stanisław Tyszka Sejm