Telefony komórkowe - które promieniują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2024 14:45
Telefon komórkowy to już nasza codzienność - ma go praktycznie każdy. W audycji sprawdzimy jaki wpływ komórki mają na nasze zdrowie i czy są modele, które promieniują bardziej niż inne. 
W audycji m.im. pojawi się temat telefonów komórkowych. Sprawdzimy czy są modele, które bardziej promieniują.
W audycji m.im. pojawi się temat telefonów komórkowych. Sprawdzimy czy są modele, które bardziej promieniują.Foto: shutterstock/BearFotos

Telefony komórkowe - wielu z nas nie wyobraża sobie bez nich funkcjonowania, bo to nie tylko możliwość połączenia się z innymi. To także źródło informacji, nasz kalendarz, a także kącik towarzyski. Czy jednak ich używanie jest dla nas w pełni bezpieczne? Które modele promieniują najbardziej? Nie musimy sami szukać odpowiedzi, bo z pomocą przychodzi lista, którą swego czasu opublikował Niemiecki Federalny Urząd ds. Ochrony przed Promieniowaniem. Co to oznacza dla ich użytkowników i jak ujawnione informacje wpłyną na produkcję kolejnych partii telefonów? O tym więcej powiemy we wtorkowym wydaniu audycji, a tematem po godzinie 18.15, zajmie się nasza reporterka Weronika Puszkar.

W Czwórce wcześniej zaprosimy na Konferencję Future Crunch 2024. To miejsce, gdzie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji spotykają się z biznesem i edukacją. Już 5 kwietnia 2024 roku, w Google for Startups odbędzie się Demo Day startupów, które powstały w IV edycji programu akceleracyjnego Fundacji TeenCrunch oraz panele dyskusyjne z udziałem topowych ekspertów. O programie konferencji i towarzyszących jej wydarzeniach opowie Mateusz Górecki z fundacji TeenCrunch, który będzie gościem Mateusza Kulika, po godzinie 17.15.

W audycji nie zabraknie także dużej dawki najlepszej Czwórkowej muzyki oraz serwisu muzycznego, który przygotuje nasz dziennikarz Adam Smolarek.


Sprawdź także:


***

Na audycję z cyklu "Reset" we wtorek (25.03) o godz. 17.00 zaprasza Mateusz Kulik

aw

Czytaj także

Nowy trend pokolenia Z? "Telefon z klapką znów w modzie"

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2023 09:37
Stare telefony z klapką to jeden z trendów w serwisach społecznościowych. Powodem, dla którego młodzi ludzie decydują się na zakup oldschoolowego telefonu, jest m.in. możliwość odcięcia się od sieci i chęć korzystania z życia i tworzenia prawdziwych relacji międzyludzkich.
rozwiń zwiń
Czytaj także

#Otwarci na Biznes - jak z sukcesem rozwinąć swoją firmę?

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2024 10:10
W audycji m.in. porozmawiamy o kursie #Otwarci na Biznes. To projekt skierowany do młodych, którzy myślą o założeniu swojej firmy.  
rozwiń zwiń