Aktor-wojownik i śpiewający perkusista: Sebastian Fabijański i Radek Bolewski

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 16:30
Są młodzi, zdolni, ambitni i zdeterminowani: aktor Sebastian Fabijański oraz Radek Bolewski - perkusista i wokalista grupy Fonovel opowiedzą o swoich planach na życie i rzeczach, bez których nie mogą żyć. Czy jest to film i muzyka, czy może mają zupełnie inne pasje i namiętności...?
Radek Bolewski
Radek BolewskiFoto: Bartosz Bajerski

Wzrost: 185cm, włosy: blond, oczy: niebiesko-szare. Taki opis można znaleźć w dowodzie osobistym aktora Sebastiana Fabijańskiego. Dodajmy, że był studentem na PWST w Krakowie, a obecnie studiuje na Akademii Teatralnej w Warszawie. Docenił go reżyser Wojtek Smarzowski obsadzając w filmie „Pod Mocnym Aniołem”, aktor pojawiał się również planach filmowych „Misji Afganistan”, „Układu Warszawskiego”, czy „Wojny i Miłości”. Wydawać by się mogło, że ma „bojowe nastawienie” do swojej pracy. A z jaką produkcją teraz się siłuje?

Druga godzina będzie muzyczną odskocznią. To mieszanka nowoczesnego synth-pop z rockowymi riffami. Gościem będzie zespół Fonovel. Charakterystyczne brzmienie syntezatora Minimoog, który wykorzystują artyści z tej grupy tworząc swoją muzykę a także połączenie akustycznych i elektronicznych instrumentów perkusyjnych, dopełnione dźwiękami gitary – można ich poznać już po kilku pierwszych dźwiękach. Warto poznać nie tylko ich muzykę, ale również ich historie.

Na "EX Magazine" zapraszamy w sobotę po 16.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka ex magazine
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radek Szlaga: nie interesuje mnie piękno oczywiste

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 16:00
Wizualna erudycja zaprzęgnięta w służbę groteski - taka jest sztuka Radka Szlagi, jednego z najgorętszych artystów na polskim rynku sztuki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Xxanaxx - muzyczna alternatywa dla środków farmakologicznych

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2013 18:50
Dzieli ich 12 lat, łączy ich miłość do muzyki, 7 miesięcy wspólnej pracy, superkoncert na Open'erze i epka, którą wydają już 12 sierpnia. Gościem Uli Kaczyńskiej był duet Xxanaxx.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Grabowski: szkoła teatralna była dla mnie jak nieustające wakacje

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 12:30
- Nigdy nie myślałem o zawodzie aktora. Za to bardzo chciałem być studentem szkoły teatralnej - tak wybór kierunku studiów wspomina znany aktor Andrzej Grabowski. I dodaje, że nie chodziło tylko o piękne dziewczyny.
rozwiń zwiń