BUKEM in SESSION & 10 urodziny Breakbeat Propaganda

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 13:25
Już 18 listopada w klubie SQ zagra ikona gatunku drum’n’bass - LTJ BUKEM.

LTJ BUKEM wsytąpi razem z MC CONRADEM w ramach ekskluzywnej klubowej serii imprez "Bukem In Session", które odbywają się w najlepszych klubach Europy i Stanów Zjednoczonych.


LTJ Bukem uchodzi za jednego z pierwszych artystów, którzy zainteresowali świat muzyką drum’n’bass i przenieśli drum’n’bass z undergroundowych londyńskich imprez na międzynarodową scenę muzyki klubowej. Wszechstronnie wykształcony w zakresie muzyki klasycznej i jazzu rozpoczął swoją karierę didżejską pod koniec lat  osiemdziesiątych. Po wydaniu pierwszego singla w 1990 roku otworzył własne wydawnictwo "Good Looking Records", które rozwijało się wraz ze wzrostem zainteresowania drum’n’bass wydając m.in. kompilację "Logical Progression", która była jedną z najlepiej sprzedających się składanek tego gatunku. Działając jako producent i szef wytwórni, LTJ Bukem zawsze pozostawał znakomitym didżejem. Legendarne występy na żywo na całym świecie w ramach „Progression Sessions” były rejestrowane i ukazywały się jako albumy. Pomimo upływającego czasu LTJ Bukem pozostaje dla kolejnych pokoleń klubowiczów jednym z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych postaci na scenie drumandbass.

Występ LTJ Bukema uświetni również obchody 10 urodzin formacji Breakbeat Propaganda, która od lat konsekwentnie promuje "połamane" brzmienia w Poznaniu. Na imprezach organizowanych przez "BP" występowali m.in. Roni Size, Aphrodite, Adam F, Goldie, Hype, John B, Stanton Warriors, Plump DJs, MJ Cole... Działalność "BP" to również długa lista imprez klubowych i eventów granych w całej Polsce i zagranicą. Gwiazdę wieczoru supportować będą Tommy & 1AM oraz TB Locke. W chilloucie zagrają przyjaciele "BP": B’Kidz, ConradQ, Haze, Juniore, Mik Sync, Wojtek Dominik oraz Wookie.


Main:
LTJ BUKEM & MC CONRAD (Goodlooking Rec., UK)
Tommy & 1AM (Breakbeat Propaganda)
TB Locke


Chill:
B’Kidz
ConradQ
Haze
Juniore
Mik Sync
Wojtek Dominik
Wookie

 

18.11.2011 (piątek), Poznań, "SQ" klub, start: 22:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Starvin Marvin zagrał w Czwórce! (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2011 15:47
Niestandardowy, psychodeliczny rock z solidną dawką nowoczesnej elektroniki w "Ministerstwie Dźwięku" z 29 października - posłuchajcie i zobaczcie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"NeLL" w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2011 15:55
3 grudnia po godzinie 18. w naszym studiu zagrają na żywo. Zapraszamy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płyta tygodnia: "Mutanty" zespołu Kobiety

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2011 09:40
11 piosenek utrzymanych w stylistyce czarnego humoru, opowiadających w przewrotny sposób o przyjaźni, miłości, śmierci, poszukiwaniu szczęścia, stracie i tęsknocie za naturą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Salsa - zabawa ze zmysłowością

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2011 12:20
Na trzy listopadowe dni Warszawa stanie się stolicą kultury latynoskiej. Wszystko za sprawą VII Warsaw Salsa Festival.
rozwiń zwiń