Mt Eden przyjeżdża do Polski!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2011 14:30
Jedna z najbardziej oczekiwanych gwiazd sceny dubstep koncertuje w naszym kraju.

Mt Eden, bo o nich mowa, wystąpią aż czterokrotnie w ramach cyklu "Face The Music". Jednym z miast, w których będziecie mieli okazję usłyszeć takie klasyki jak "Sierra Leone" czy "Still Alive" będzie Wrocław – 8 grudnia Mt Eden pojawi się tam w Browarze Mieszczańskim.


Pozostałe koncerty odbędą się: 
09.12. / Warszawa - M25
10.12. / Kraków – RotundaMt Eden to producenci pochodzący z Mount Eden w Nowej Zelandii. Ich prawdziwe imiona to Jesse Cooper i Harley Rayner. Swoją twórczość utrzymują na pograniczu muzyki drum’n’bass i dubstep. Poza produkcją własnych utworów, są znani także z licznych remixów, między innymi takich utworów jak "Omen" Prodigy, "Daniel" Bat for Lashes, "Frozen" Madonny, "Archangel" Buriala i wiele innych. Co ciekawe, do jednej z produkcji Mt Eden pod tytułem "Chasing Shadows" użyto podkładu autorstwa polskiego wykonawcy o pseudonimie Este Bit.
Mt Eden nie wydali oficjalnego, studyjnego albumu, jednak całkowicie za darmo udostępnili zbiór swoich utworów o przejrzystym tytule "Mt Eden Album".

Jako support występują: BC Gangsteppaz, Screwball oraz goście.

/

Czytaj także

Sorry Boys w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 09:40
- Jeśli możemy mówić o magii muzyki, to właśnie dźwięki wykreowane przez ten zespół czarują i tworzą nowe wszechświaty - mówił Michał Wardzała, szef wytwórni Mystic Production. Sorry Boys wystąpił w czwórkowej audycji "Ministerstwo Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Sedativa zagrał w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2011 19:30
W poniedziałkowym "DJ Paśmie" prowadzonym przez Makena zagrała Sedativa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hades: Codziennie widać piękne rzeczy (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 11:30
W Czwórce rozmawiamy o nowej, solowej płycie rapera. Stworzenie krążka "Nowe dobro to zło" zajęło jeden tydzień. Jak powstawały teksty i muzyka?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powrót Apollo 440

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 12:24
Najnowsza Epka Apollo 440 to "A Deeper Dub".
rozwiń zwiń