Nowe utwory Mariki, Milcz Serce, Nasa i WhoMadeWho

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2012 14:20
Posłuchajcie ostatnich produkcji z Polski, Europy i USA.

"Daughters" - utwór, który wykonuje NAS, jest kolejną po "Nasty" i "The Don" propozycją artysty z planowanego do wydania w lipcu albumu "Life Is Good". Pyta  powstawała od 2010 roku, a pierwszy utwór z niej mogliśmy już poznać w sierpniu zeszłego roku.


Album "Brighter" skandynawów z WhoMadeWho przynosi nam m.in. utwór "The Sun". Każda ich płyta to swojego rodzaju święto. Z jednej strony dlatego, że dostarczają materiał do remixowania innym artystom (ich utwory remixowali m.in. Digitalism, The Rapture), z drugiej - dlatego, że na co dzień sami zajmują się bardziej remixowaniem utworów innych wykonawców (m.in. Hot Chip, Peaches) niż własną tworczością.

Milcz Serce to kolejny zespół z bardzo muzycznych Mysłowic. Nagrane w zeszłym roku własnym nakładem piosenki wrzucili do sieci i zostali dostrzeżeni przez większą wytwornię, która jesienią 2012 roku wyda ich pierwszy oficjalny album  z zupełnie premierowym materiałem. Na początek możemy posłuchać singla "Cygan".

Tej jesieni ma się ukazać pierwsza od dwóch lat płyta Mariki "Momenty". Została stworzona od początku do końca wspólnie ze SpokoArmią. Wokalistka przez lata koncertowania z zespołem, zżyła się z muzykami i nie wyobrażała sobie nagrania nowego albumu bez nich. Singlem promującym „ Momenty” jest "Baqaa".

 

Czytaj także

Płyta tygodnia: "KODEX IV" duetu WHITE HOUSE RECORDS

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 14:53
Legendarny duet WHITE HOUSE RECORDS czyli Magiera & L.A powracają do gry wydając kolejną, najbardziej rozpoznawalną płytę producencką ostatnich lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowy album Dioxa - "Backstage"

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2012 08:00
Oto druga solowa płyta Dioxa znanego ze składu HiFi Banda.
rozwiń zwiń
Czytaj także

J&B presents CLAPZ II DOGZ aka SOUL CLAP & CATZ N DOGZ

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 15:00
J&B Start a Party to marka, która od początku swojej działalności w Polsce, wspiera najciekawsze imprezy, najlepszych didżejów i najbardziej warte odwiedzenia kluby. Tym razem Start a Party zaprosiło do Warszawy Soul Clap oraz Catz n Dogz, którzy już 6 czerwca zagrają w 1500m2.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czy techno da się słuchać?

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2012 08:00
Jeśli myślisz, że techno to wyłącznie szybka i bezduszna młócka, to posłuchaj setu Łukasza Napory, który z pewnością wyprowadzi Cię z błędu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Essence z Trójmiasta w "BE4"

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 15:00
Znamy go Technosoul i Minimal Nation - w sobotę Essence zagrał w czwórkowym "BE4" - zobacz wideo!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Buraka Som Sistema: brzmimy jak przedmieścia wielu odległych miast

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 16:00
Członek portugalskiego kolektywu wykonującego gorącą mieszankę muzyki afrykańskiej i klubowej opowiedział w Czwórce o pogrzebowej idei ich ostatniej płyty "Komba" i... szansach Portugalii na Euro 2012.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dj-ski pojedynek Polska - Rosja

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2012 08:00
Oto prawdziwie muzyczna interpretacja wielkiego wtorkowego pojedynku. Dwa elektroniczne sety nagrane przez artystów z obu stron naszej wschodniej granicy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zagraj na festiwalu Audioriver

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 13:40
Rusza ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania jest występ na jednym z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej na świecie, czyli płockim Audioriver.
rozwiń zwiń