"Postaw na rozwój". Kaja Tomczyk o tym "Jak być sobą" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2021 18:35
Kaja Tomczyk, psycholog i trenerka umiejętności interpersonalnych poprowadziła kolejny webinar w Czwórce. Na naszej antenie opowiadała o tym "Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron". 
Kaja Tomczyk, psycholog i trenerka umiejętności interpersonalnych, poprowadziła webinar w Czwórce
Kaja Tomczyk, psycholog i trenerka umiejętności interpersonalnych, poprowadziła webinar w CzwórceFoto: Czwórka/Kamil Jasieński

Za nami kolejny webinar w Czwórce. Tym razem hasłem spotkania był temat "Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron". Webinar poprowadziła Kaja Tomczyk, psycholog i trener umiejętności interpersonalnych, która na co dzień prowadzi sesje indywidualnego wsparcia psychologicznego oraz pracuje jako wellness coach w międzynarodowej korporacji.


Webinar w Czwórce - "Postaw na rozwój" - Kaja Tomczyk

To już druga odsłona akcji Czwórki "postaw na rozwój", a jej hasłem przewodnim jest "Autoprezentacja". Zaprosiliśmy do niej trenerów mentalnych, psychologów i specjalistów wystąpień publicznych, którzy zwrócą uwagę na umiejętności, które warto rozwijać. Jak się okazuje, dobra autoprezentacja to taka, w której jesteśmy spójni dla siebie i autentyczni dla innych. Gdy oceniamy siebie i porównujemy do innych, trudno korzystać z własnych zasobów. Zamiast rozglądać się na boki, skorzystaj z własnych mocnych stron i zacznij robić wszystko po swojemu.

jakub bączek webinar 1200.jpg
"Jak podnieść jakość swojego życia?" - zobacz webinar Jakuba B. Bączka

Zobacz:

Za darmo możecie zdobyć wiedzę z zakresu kompetencji społeczno-komunikacyjnych. Dzięki webinarom dowiecie się, jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie. Prowadzone przez naszych prelegentów webinary można obejrzeć na kanale YouTube i Facebooku Czwórki. 


Posłuchaj
31:44 Czwórka/ Strefa Prywatna - Kaja Tomczyk wywiad po webinarze 1.12.2021.mp3 Kaja Tomczyk, psycholog i trenerka umiejętności interpersonalnych w wywiadzie po webinarze (Strefa Prywatna/Czwórka)

Po webinarze Kaja Tomczyk była gościem Kuby Jamrozka w audycji "Strefa prywatna"


***

mat. pras./kd/aw

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia edukacja
Czytaj także

Notatki wizualne. Jak uczyć się dzięki nim do egzaminu?

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 09:44
Tworzenie notatek wizualnych, czyli tzw. pochodnych mapy myśli to umiejętność, która - we współczesnej kulturze, opartej na obrazach - bardzo się przydaje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak podkręcić swój mózg? Ćwiczenia na koncentrację

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 10:20
Oprócz powtarzania dat, wzorów i słówek do matury warto też poćwiczyć koncentrację. Umiejętność skupienia się przyda się nie tylko na egzaminie dojrzałości.
rozwiń zwiń