Kultowe filmy – konkurs zakończony

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2011 19:00
W naszej internetowej zabawie mieliśmy dla Was do wygrania kolekcję 13 płyt DVD z najbardziej kultowymi polskimi komediami!

Oto zwycięska fotografia:

rezurekcja
rezurekcja PRL'owskich kolejek rzucili schab... toteż kolejki końca nie widać - fotka sprzed roku (tłusty czwartek, Gdynia, mekka pączkomaniaków), lecz przedmiot ponadczasowy; jak się okazuje...

 

Wydania DVD w formie książka + film  są wzbogacone tekstami autorstwa znanych i cenionych filmoznawców i wykładowców szkół filmowych zawierających wiele anegdot, ciekawostek i zaskakujących okoliczności, towarzyszących powstawaniu filmów.
Filmy z kolekcji "Kanon Filmów Polskich: Komedie" zostały również wzbogacone o wersję z napisami angielskimi i dla niedosłyszących. Wszystkie pozycje z kolekcji są wydane w jednolitej szacie graficznej.

A teraz najważniejsze? Jak grać, żeby wygrać?


Zadaniem widzów/słuchaczy/internautów jest zrobienie zdjęcia, które odzwierciedli dowolną scenę z wymienionych filmów. Możecie zasymulować ujęcie, przebrać się za bohatera… liczymy na Waszą kreatywność!

/


Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać nam zdjęcie wraz z krótką informacją, jakiego filmu i jakiej sceny ono dotyczy na adres czworka@polskieradio.pl, bądź wraz z tymi samymi informacjami opublikować je na naszej facebookowej tablicy (www.facebook.pl/czworka). Pamiętajcie, żeby w mailu zgłoszeniowym podać swoje imię i nazwisko, telefon, a także adres, na który miałaby zostać wysłana nagroda!Konkurs trwa od 9 do 16 sierpnia, zatem macie czas na wymyślenie czegoś naprawdę super!

 

/


Zwycięzcę wyłoni specjalnie powołana Komisja Konkursowa, a najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane w galerii zdjęć na stronie Czwórki.
 
W pakiecie znajdują się następujące tytuły:
 

/

1. "Chłopaki nie płaczą"
2. "Jak rozpętałem II wojnę światową"
3. "Kochaj albo rzuć" / "Nie ma mocnych" / "Sami swoi"
4. "Miś"
5. "Nie lubię poniedziałku"
6. "Poranek kojota"
7. "Rejs"
8. "Seksmisja"
9. "Vabank" część 1 i 2
10. "Kingsajz".

/


 
Dystrybutorem kolekcji jest firma Best Film.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ekipa Czwórki!
 

/


/

/
/

/

/

Czytaj także

Konkurs, który odkrywa nowych artystów

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2011 13:18
Konkurs Samsung Art Master 2011 pod patronatem Czwórki przeznaczony jest dla młodych artystów, którzy marzą o karierze. W tej edycji wiele się zmieni: będą dwa etapy i niemal dwukrotnie większa pula nagród.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PIĘCIOBÓJ FOTOGRAFICZNY 2011

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2011 11:36
wielki konkurs fotopolis.pl 13 czerwca - 13 października 2011
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uvaha – rozwiązanie internetowego "czeskiego" konkursu

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2011 13:36
Czeskie słówka, zdanka, cytaty, zawołania – słuchacze Czwórki nie mieli problemu ze znalezieniem zabawnych zwrotów wypowiadanych przez naszych południowych Sąsiadów. Poniżej rozwiązanie konkursu!
rozwiń zwiń