X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nietypowe święta. Będzie Dzień Grupy Filmowej Darwin?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 02:30
Dzień Ręcznika, Dzień Stolarza, Dzień Pozdrawiania Blondynek, Dzień Kota, Capslocka, Niczego… To tylko niektóre z niespodzianek, jakie można znaleźć w kalendarzu świąt nietypowych.
Audio
  • Grupa Darwin i nietypowe święta w Polsce i na świecie cz. 1. (Piątek, piąteczek, piątunio/Czwórka)
  • Grupa Darwin i nietypowe święta w Polsce i na świecie cz. 2. (Piątek, piąteczek, piątunio/Czwórka)
Kadr z planu filmowego podczas tworzenia obrazu Pogromcy przysłów. Na zdjęciu Marek Hucz i Jan Jurkowski, a także m.in. Tomasz Schuchardt
Kadr z planu filmowego podczas tworzenia obrazu "Pogromcy przysłów". Na zdjęciu Marek Hucz i Jan Jurkowski, a także m.in. Tomasz SchuchardtFoto: screen/YouTube

Dzień Darwina przypada w kalendarzu 12 lutego, dlatego w audycji Filipa Chajzera zagościli Jan Jurkowski i Marek Hycz z grupy filmowej Darwin. - Troszkę przykro, że to dzień Karola Darwina, a nie nasz, ale do własnych świąt jeszcze dojdziemy - żartowali youtuberzy. W Czwórce wspominali też czasy spędzone wspólnie w krakowskiej szkole filmowej, pierwsze nakręcone przez siebie filmiki i opowiadali, jak radzili sobie jako youtuberzy, zanim w Polsce pojawił się internet. Zdradzili, skąd wzięły się pomysły na superprodukcje "Orki z Majorki" i "Kluski". Obiecali także, że być może w ich kolejnym hicie wystąpi sam… Filip Chajzer.

W programie zdradzaliśmy też, jak spersonalizować swój kalendarz i jak dopasować święta do siebie, dowiedzieliśmy się, kto świętuje podczas Dnia Agugaga, analizowaliśmy różnice między Dniem Metalowca a Dniem Metalurga, a wraz z słuchaczami Czwórki zastanawialiśmy się, czy w ogóle warto świętować.

***

Tytuł audycji: Piątek, piąteczek, piątunio

Prowadzący: Filip Chajzer

Reporterzy: Małgorzata Zmaczyńska, Jędrzej Ostrowski

Goście: Marek Hycz i Jan Jurkowski (Grupa Filmowa Darwin)

Data emisji: 12.02.2016

Godzina emisji: 16.00

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Japana zjadam". Jak smakuje Japonia z proszku?

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 11:50
- Smak japońskich słodkości z proszku zaskakuje mnie za każdym razem, a przyrządzenie takiego posiłku wymaga dużej precyzji - opowiada Agnieszka Grzelak z kanału "Japana zjadam".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zmienia się sieć? "Romantyczne czasy internetu minęły"

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 01:44
Łukasz Skalik, znany z internetowego show "Czarne owce" czy serialu "Korpo", przyznaje, że w ciągu kilku ostatnich lat w sieci zaszły nieodwracalne zmiany. I to wcale nie na lepsze.
rozwiń zwiń