Artur Andrus. Czy wszystko potrafi obrócić w żart?

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2017 12:24
Tym razem Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszu postawią absolutnie niepoważne wyzwanie Arturowi Andrusowi, dziennikarzowi radiowemu, autorowi tekstów i satyrykowi.
Artur Andrus
Artur Andrus Foto: W. Kusiński/ PR

Artur Andrus tropi absurdy życia codziennego i kolekcjonuje je, a sarkazm i ironia to jego dobrzy znajomi. O tym nietypowym hobby, a także o korzyściach płynących z posiadania poczucia humoru porozmawiamy z nim w czwartkowy poranek w Czwórce. 

***

Na "Absolutnie niepoważnych" zapraszamy w czwartek (9.03) w godzinach od 9.05 do 10.00. Audycję poprowadzą Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk.

jsz/kul

Czytaj także

"Mnie śmieszy": nasz showbiznes nie jest wcale "dnem"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 09:00
- Śmieszy nas wiele rzeczy, najbardziej jednak rzeczywistość, która nas otacza, szczególnie polski showbiznes - mówią Ania, Agnieszka i Maciej, autorzy fanpejdża "Mnie śmieszy".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czarny humor. Świadczy o naszej inteligencji?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2017 15:12
Według wyników badań opublikowanych przez czasopismo "Cognitive Processing" osoby z poczuciem humoru wykazują się wyższym ilorazem inteligencji. Czy w naszym mózgu istnieje ośrodek odpowiadający za poczucie humoru?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bazgranie z humorem. Najważniejsza jest treść

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2017 10:43
- Czasem rysuję rzeczy, które po prostu przychodzą mi do głowy i nikt nigdy ich nie wypowiedział - mówił o swoich rysunkach Paweł Dycha, internetowej publiczności znany przede wszystkim jako Bazgram. Jak zaczęła się jego przygoda z rysowaniem? 
rozwiń zwiń