"Absolutnie niepoważni" po raz 100. W studiu Wojciech Zieliński

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2016 11:38
Gościem jubileuszowego wydania audycji Mateusza Tomaszuka i Janka Kruczkowskiego był aktor Wojciech Zieliński. Było zabawnie i niepoważnie, ale też nastrojowo i nostalgicznie.
Audio
  • 100. wydanie audycji - wspominamy, żartujemy i rozmawiamy z Wojciechem Zielińskim (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Janek Kruczkowski, Wojciech Zieliński i Mateusz Tomaszuk w audycji Absolutnie niepoważni
Janek Kruczkowski, Wojciech Zieliński i Mateusz Tomaszuk w audycji "Absolutnie niepoważni"Foto: Czwórka

Wojciech Zieliński doskonale znany fanom seriali jako… lekarz. Teraz - zarówno zawodowo, jak i prywatnie - przeistacza się w kucharza. - Nie potrafię grać w kilku produkcjach na raz, wolę skupiać się na jednej postaci - opowiadał w Czwórce i mówił m.in. o nowym aktorskim wyzwaniu. Zieliński w programie zdradził też m.in., czemu łamie niektóre przepisy drogowe, dlaczego "pochłania książki" i dlaczego sam nie zamierza - śladem swoich kolegów - ani śpiewać, ani tańczyć, ani pisać autobiografii. Zmierzył się także z "absolutnie niepoważnym wyzwaniem", w którym udowodnił, że nawet z czytania instrukcji obsługi piekarnika można zrobić dobre aktorstwo.

A z okazji jubileuszu wspominaliśmy także najbardziej "niepoważne" momenty i specjalne zadania, z którymi musieli się zmierzyć nasi dotychczasowi goście. W programie mówiliśmy więc o pierwszej audycji, w której gościła Agnieszka Woźniak-Starak. Co wówczas myliło się Mateuszowi Tomaszukowi i czym stresował się Janek Kruczkowski? Wysłuchaliśmy także "nagrań-perełek" z wywiadu z Hubertem Urbańskim i trudnej polszczyzny w wykonaniu Michela Morana. Zapraszamy do odsłuchania nagrania 100., jubileuszowej odsłony "Absolutnie niepoważnych".

***

Tytuł audycji: "Absolutnie niepoważni"

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Wojciech Zieliński (aktor)

Data emisji: 29.09.2016

Godzina emisji: 9.08

kd/jsz

Czytaj także

Marcin Mroczek: o nas wszyscy wiedzą wszystko

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 15:00
Marcina i Rafała Mroczków kiedyś w mediach było dużo. Dziś niechętnie udzielają wywiadów, ale "Absolutnie niepoważni" skusili jednego z bliźniaków udziałem w audycji radiowej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kacper Kuszewski: czuję się bardziej aktorem niż wokalistą

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 13:29
- W życiu trzeba śpiewać, bo to czysta radość. Ja sam kocham to robić już od dziecka, wówczas już "wydzierając" się na klatce schodowej torturowałem moich sąsiadów... - wspominał aktor w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paulina Przybysz: kończę swoje. Stawiam na asertywność

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 12:14
Paulina Przybysz kiedyś była zła, że chwyta się zbyt wielu projektów. - Teraz pracuję z zespołem Rita Pax i robię swoją płytę - mówi artystka. - Staram się nie rozdrabniać. Jestem dość oschła przy propozycjach kolaboracji - dodaje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mateusz Gessler: trzeba wszystkiego próbować, by mieć swoje zdanie

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 11:00
W ciągu dnia brzuch Mateusza Gesslera wypełniają głównie kawy i herbaty, prawdziwa kulinarna uczta zaczyna się dla niego dopiero wieczorem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Leon Myszkowski: myślałem, że praca nad książką będzie prostsza

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 12:48
- Wiele godzin spędziłem w wydawnictwie, wiele nocy nie przespałem przez spisywanie przepisów - mówi Leon Myszkowski, kulinarny vloger, autor kanału "Leo gotuje". - Dużo pracowaliśmy z redaktorem, nagrywaliśmy nasze rozmowy - opowiada.
rozwiń zwiń