Kluby fitness. "Ten rynek szybko się rozwija"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 13:23
Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka od ponad dwóch lat testują siłownie i kluby fitness na terenie całego kraju. Jak twierdzą, przez ten czas wiele zmieniło się na tym rynku, a klienci klubów mają powody do radości.
Audio
  • Jak rozwijają się siłownie i fitness kluby w Polsce? (Rozbiegani/Czwórka)
Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka wraz z Kariną Terzoni w Czwórce
Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka wraz z Kariną Terzoni w CzwórceFoto: Czwórka

- Kluby remontują podłogi, ściany, podnoszą standardy - mówią ekspertki w Czwórce. Przyznają też, że wiedzą o planowanych kolejnych inwestycjach w niektórych lokalach. - Widziałyśmy też mnóstwo ciekawostek, dotychczas bardzo rzadkich albo niespotykanych, m.in. muzykę na żywo podczas treningu, albo wirtualnych trenerów ze specjalnych ekranów.

A jak na tle stołecznych siłowni wyglądają kluby w innych miastach Polski i pod jakim względem w tym zakresie Lublin przebija Warszawę? Czym jeszcze poza sprzętem sportowym siłownie przyciągają klientów i co zmieniło się na tym rynku przez ostatnie dwa lata? O tym także rozmawialiśmy w Czwórce.

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka (portal Fittestujemy)

Data emisji: 17.10.2016

Godzina emisji: 10.30

kd/pj

Czytaj także

Sportowy savoir-vivre. Czego nie robić w fitness klubie?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 07:00
Czy znasz etykietę, obowiązującą w klubach fitness? - Zasady dotyczą głównie sprzętu, ale także higieny osobistej użytkowników - mówią blogerki Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czas na rower, bieganie i dobrą zabawę!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2016 12:27
Sezon rowerowy w pełni, a goście Czwórki kolarze Adam Gawlik i Marcin Rydel przekonują, że warto trenować na rowerach i rozwijać… mięśnie łydek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bear Girl: góry Północy to moje miejsce na Ziemi

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2016 12:00
Miała być, jak sama pisze, arabistką, ale zakochała się w terenach subpolarnych. Bear Girl, czyli Kamila Kielar to podróżniczka, która przemierza świat konno, na rowerze albo na stopa.
rozwiń zwiń