Fast foody kuszą kolejnych klientów

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 16:52
Moda modą, zdrowie zdrowiem, a fast food górą. Popularność barów szybkiej obsługi ciągle utrzymuje się na wysokim poziomie. Czym to tłumaczyć?
Czy zakazy sprzedaży śmieciowego jedzenia odgrodzą dzieci od frytek i czipsów?
Czy zakazy sprzedaży śmieciowego jedzenia odgrodzą dzieci od frytek i czipsów?Foto: Glowimages.com

Trwa nowa kampania promocyjna, która zachęca do odwiedzania fast foodu Ronalda McDonalda. Wabikiem ma być darmowa kawa w godzinach porannych. Marketingowcy chcą w  ten sposób zachęcić i jeszcze bardziej rozpropagować i tak już popularne restauracje typu fast food.
Często przechadzając się po ulicach i zaglądając przez okna tych restauracji szybkiem obsługi możemy zobaczyć masę młodych ludzi siedzących w grupkach, spędzających czas właśnie tam. Dlaczego tak jest? Bo tanio? Bo jest internet?
Temat poruszymy we wtorek o 14.00 w "Się mówi". Gdzie współcześnie przesiadują młodzi ludzie? Jak i gdzie spędzają okienka na uczelni? Odpowiedzi szukajcie w audycji Piotr Firana.
ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka dieta Piotr Firan
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Co czeka absolwentów zawodówek? Idzie lepsze!

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 16:35
Jak wynika z raportu GUS aż 24 procent Polaków wyraża chęć i gotowość do pracy za granicą. Najczęściej wybierane kierunki to Wielka Brytania i Niemcy, a drugie z tych społeczeństw coraz szybciej się starzeje, w związku z czym sporo ofert zatrudnienia dotyczy opieki nad seniorami. Umiejętności w tym temacie są na wagę złota, a jakie inne zawody zyskują z każdym rokiem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lodówkowa sytuacja podbramkowa. Jak się obronić?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 16:30
Nie zawsze chce nam się zrobić zakupy i samemu coś ugotować. Czasem sytuacja finansowa nie pozwala też na to, by skrzętnie wypełnić lodówkę i na kilka tygodni mieć spokój. Każdy chyba przeżył kiedyś taką sytuację, ale dzięki radom Czwórki być może już się ona nigdy nie powtórzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perspektywy młodych na rynku pracy? Całkiem dobre!

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 16:45
- Jest coraz więcej ofert staży, praktyk, w dodatku płatnych. Firmy zaczynają też kłaść nacisk na to, by zagwarantować umowę o pracę. Wygląda to naprawdę znacznie lepiej niż jakiś czas temu - przekonywała w Czwórce Urszula Zając-Pałdyna, ekspert rynku pracy.
rozwiń zwiń