X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Góry Świętokrzyskie. "Wybierz się w podróż wehikułem czasu"

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016 16:20
- Obszar Gór Świętokrzyskich w epoce dewonu znajdował się na półkuli południowej, w klimacie podzwrotnikowym - opowiada Anna Kowalska z Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. - Dowodem są skamieliny, które możemy podziwiać w rezerwatach geologicznych.
Audio
  • Odkrywamy Góry Świętokrzyskie. Dlaczego warto wybrać się tam na ferie? (Się mówi/Czwórka)
Na szczycie Łysej Góry znajdują się m. in. pozostałości wału kultowego przedchrześcijańskiego miejsca kultu, klasztor Misjonarzy Oblatów M.N. oraz muzeum parku narodowego, które mieści się w jednym ze skrzydeł opactwa pobenedyktyńskiego
Na szczycie Łysej Góry znajdują się m. in. pozostałości wału kultowego przedchrześcijańskiego miejsca kultu, klasztor Misjonarzy Oblatów M.N. oraz muzeum parku narodowego, które mieści się w jednym ze skrzydeł opactwa pobenedyktyńskiegoFoto: Wikimedia Commons/By Paweł Cieśla Staszek_Szybki_Jest/CC BY-SA 4.0-3.0-2.5-2.0-1.0

Czytaj także
zamek głogówek wiki 1200.jpg
Głogówek - małe miasto wielkich historii

Ale Góry Świętokrzyskie nie tylko skamielinami stoją. - W Kielcach warto się wybrać do Muzeum Zabawek i Zabawy. Wizyta w tym miejscu sprawi dzieciakom wielką frajdę, a dorosłych przeniesie do czasów ich dzieciństwa - zachęca gość Czwórki i podpowiada, gdzie w stolicy województwa znajdziemy także wehikuł czasu, który przeniesie nas do wnętrza ziemi oraz tłumaczy, jak w Świętokrzyskiem trafić do… Raju.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: Anna Kowalska (Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego)

Data emisji: 02.02.2016

Godzina emisji: 15.00

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyprawa do Japonii. "To zupełnie inny świat"

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 16:22
- Przyroda, kuchnia, kultura, a przede wszystkim ludzie - każdy z tych elementów różni Japonię od naszego kraju - mówi studentka i podróżniczka Dominika Markiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rowerem przez Iran - samotna podróż Doroty

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 18:10
Iran w starożytności znany był jako Persja. Ten muzułmański, bliskowschodni kraj Dorota Chojnowska przemierzyła na... bambusowym rowerze!
rozwiń zwiń