Ze świata celebrytów. Maffashion będzie aktorką?

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2016 12:04
W świecie celebrytów jak zwykle dzieje się wiele: szafiarki w teledyskach, piosenkarki w kostkach lodu i ustatkowane buntowniczki.
Audio
  • Dr Anna Jupowicz-Ginalska komentuje najświeższe wydarzenia ze świata celebrytów (Tędy po trendy/Czwórka)
Maffashion w teledysku Spinache
Maffashion w teledysku Spinache Foto: screen z youtube

W sieci już można znaleźć teledysk z udziałem Julii "Maffashion" Kuczyńskiej. Celebrytka pochwaliła się udziałem w nim na snapchacie i instagramie.

- Być może, jeśli występ Maff będzie udany, reżyserzy rzucą się do niej drzwiami i oknami, i jakaś fabułka nam się ukręci - komentuje to wydarzenie dr Anna Jupowicz-Ginalska z Uniwersytetu Warszawskiego. - Fanki Maffashion były zachwycone, mówiły, że wygląda jak Natalie Portman.

Podobno wokalnie rozwija się też ostatnio Natalia Siwiec, za to Ewa Farna, podejmując wyzwanie, wylądowała w basenie pełnym kostek lodu. Dr Anna Jupowicz-Ginalska specjalnie dla słuchaczy Czwórki komentuje też wydarzenia z życia Mayli Cyrus, a dzieje się wiele. W "Tędy po trendy" było też trochę arystokratycznie.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzący: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Goście: dr Anna Jupowicz-Ginalska z Uniwersytetu Warszawskiego

Data emisji: 24.01.2016

Godzina emisji: 09.00

pj/mm

Czytaj także

Jan Jakub Kolski i jego "Serce, serduszko"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 15:47
W czwartkowej "Stacji Kultura" zaprosimy was na najnowszą produkcję filmową Jana Jakuba Kolskiego pt. "Serce, serduszko".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maffashion. Jak wyglądają święta blogerki?

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 09:50
Gościem audycji "Snapcha(r)t" była Julia Kuczyńska, blogerka, szafiarka, znana jako autorka bloga modowego Maffashion. To także królowa polskiego Snapchata.
rozwiń zwiń