Funkcjonowanie w związku. Robisz to dobrze?

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 19:42
Jak mierzyć się z codziennymi problemami i czy brak kłótni w związku rzeczywiście gwarantuje szczęście? O tym w audycji Jakub Jamrozka.
Jak radzić sobie z problemami, by związek przetrwał próbę czasu?
Jak radzić sobie z problemami, by związek przetrwał próbę czasu?Foto: Glow Images/East News

Książka "100 zasad udanego związku" autorstwa amerykańskiej terapeutki Harriet Lerner to skarbnica praktycznych i życiowych porad dotyczących tego, jak dobrze funkcjonować w swoim związku, zachowując zdrowy rozsądek, odwagę i radość. 

Co warto przedyskutować, a co warto odpuścić i czy rady zza oceanu można zastosować w polskiej rzeczywistości? O to zapytamy psycholog i psychoterapeutkę Dorotę Mintę.

***

Na "Strefę Prywatną" zapraszamy we wtorek (20.03) od godziny 20.05. Audycję poprowadzi Jakub Jamrozek.

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zdrada stara jak świat. Dlaczego tak boli?

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2016 13:27
W literaturze, teatrze i filmie - temat zdrady od zawsze interesował twórców. W sztuce podnieca, w życiu jednak może być bardzo bolesna. Jak sobie z nią radzić?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nietrwałe związki. Czemu się rozstajemy?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2017 17:52
Statystyki mówią o rosnącej liczbie rozstań i rozwodów, a także o coraz późniejszym wieku zawierania małzeństw. Pierwszy poważniejszy kryzys w związku zdarza się po trzech latach, natomiast najczęstszy powód rozstań to niezgodność charakterów - przyznaje się do niego aż 60 proc. respondentów.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Osobowość człowieka. Czy można ją zmienić?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2017 11:00
- W procesie życia osobowość jest raczej niezmienna. To zespół naszych cech, które przejawiają się w myśleniu, zachowaniu i emocjach. W dużej części osobowość jest dziedziczona - wyjaśniała w "Strefie Prywatnej" psycholożka i psychoterapeutka Magdalena Guzik. Czym cechy osobowości różnią się od nawyków?
rozwiń zwiń