RapPedagogia. O wyrywaniu się z piekła uzależnienia

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2017 16:01
Gościem Jakuba Jamrozka w "Strefie Prywatnej" będzie Dobromir "Mak" Makowski, raper, inicjator spotkań z zakresu profilaktyki uzależnień RapPedagogia. 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public domain

"Bałem się. Potwornie się bałem. Ojca, który nie skąpił pasa. Matki, która wybrała alkohol zamiast swoich dzieci. Opiekunów w pogotowiu opiekuńczym. Wychowawców w domu dziecka. Braku akceptacji. Chciałem zabić ten strach, przestać go czuć! Zacząłem kraść, bo chciałem być taki jak koledzy. Zacząłem pić, zacząłem ćpać. Gdzieś miałem naukę, bo kim ja mogłem zostać. Od małego słyszałem tylko: skończysz jak matka. Słyszałem to tak często, że aż sam w to uwierzyłem." - tak pisze o sobie Dobromir "Mak" Makowski - raper, inicjator spotkań z zakresu profilaktyki uzależnień RapPedagogia, a prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci.

***

Na "Strefę Prywatną" w czwartek (28.09) w godzinach od 20.05 do 22.00 zaprasza Jakub Jamrozek.

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gdzie kończy się zabawa a zaczyna nałóg?

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 13:05
- Nie ma nic złego w tym, ze w wieku "nastu" lat próbujemy używek. Natomiast jeśli to idzie gdzieś dalej, to zaczyna się problem. Tę granicę bardzo trudno zauważyć - podkreśla Sylwia Minda-Grzyb, terapeutka uzależnień.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Problem alkoholowy. Jak żyć w związku z uzależnionym?

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 17:40
Kto w parze żyjącej z problemem alkoholowym częściej jest uzależniony - kobieta czy mężczyzna? Co dzieje się w takim związku, jak on funkcjonuje na co dzień? O tym w "Strefie Prywatnej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męska strona mocy. Od chłopca do mężczyzny

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2017 20:30
- O ile kobiety w ostatnich czasach zyskały na swojej tożsamości, to my mężczyźni rozmywamy ją, gubiąc się w coraz to nowym spełnianiu oczekiwań, opcji, które nam mówią co jest, a co nie jest poprawne - mówi specjalista terapii uzależnień, Robert Banasiewicz.
rozwiń zwiń