X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejne zebranie w pracy - ważny czas czy jego strata?

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 08:34
Spotkania, zebrania, nasiadówki – większości z nas kojarzą się ze stratą czasu. Co mają powiedzieć ludzie, którzy mają codziennie spotkania w małej grupie, przynajmniej raz w tygodniu zebrania w większym zespole lub telekonferencje?
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Photographee.eu/Shutterstock.com

"Spotkania: efektywnie spędzony czas czy stracone godziny?" – to tytuł badania przeprowadzonego przez firmę szkoleniowo-doradczą 4Results wśród kierowników i menedżerów z różnych branż. Co najbardziej kłuje ich w oczy? Jak zaangażować innych do aktywnego uczestnictwa? Co zrobić aby zebrania były celowe, służyły podejmowaniu decyzji, a nie autoprezentacji członków zespołu czy licytacji osiągnięć. A może zamiast zebrań kontaktować się mailowo lub poprzez internet, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na życie towarzyskie w zespole? O to zapytamy Kazimierza Żurka psycholog i badacza z firmy doradczo-szkoleniowej 4Results, współautora badań. 

***

Na audycję z cyklu "Strefa prywatna" we wtorek (24.09) od godz. 20.05 zaprasza Weronika Puszkar.

pj 

Zobacz więcej na temat: Czwórka praca
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Postój, zamiast siadać. "Siedzenie to nowe palenie"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 13:08
- Coraz więcej naukowców bije na alarm byśmy byli świadomi skutków, które siedzenie wywołuje w naszym organizmie - w ciele i nastroju - mówi Justyna Jakubczyk, trenerka kompetencji miękkich. - Ruch to zdrowie, siedzenie zaś to wygoda, która nam to zdrowie niszczy - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy polscy pracodawcy są gotowi na zdalnych podwładnych?

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 17:30
Elastyczny czas pracy lub praca zdalna to bardzo atrakcyjne dla Polaków formy zatrudnienia. Nic dziwnego, że część z nas z zazdrością patrzy na Finów, którzy dzięki nowej ustawie będą mogli 20 godz. tygodniowo pracować tak, jak chcą. Czy u nas byłoby to możliwe?
rozwiń zwiń