Kawiarnia terapeutyczna. Odskocznia od gabinetów lekarskich

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 17:02
Warsztaty, wykłady, konsultacje, wieczory filmów psychologicznych, terapie indywidualne i grupowe - to wszystko oferuje jedyna w Polsce terapeutyczna kawiarnia.
Audio
  • O kawiarni terapeutycznej i takim pomyśle na biznes mówią Agnieszka Skala i Maja Sarzyńska (Dajesz radę/Czwórka)
Jak działa kawiarnia terapeutyczna? O tym mówiliśmy w Czwórce
Jak działa kawiarnia terapeutyczna? O tym mówiliśmy w CzwórceFoto: Pixabay.com/Public Domain

- Na początku największym problemem było to, że ludzie postrzegali pomoc terapeutyczną negatywnie, wstydzili się jej. Dziś to się zmienia, przychodzą do nas całe rodziny z dziećmi, nie tylko po poradę, ale też po prostu, na kawę - mówiła Maja Sarzyńska z kawiarni. Jak dodała zaś Agnieszka Skala, ekspertka ds. rozwoju przedsiębiorczości, kawiarnie terapeutyczne to świetna odskocznia od tradycyjnych gabinetów lekarskich. - Zamiast "nabijać się" na ogromną recepcję, wchodzisz do miejsca przyjaznego, ciepłego, w którym jest odpowiedni klimat - mówiła ekspertka i radziła, jak rozwijać taki biznes, by przyciągał coraz więcej klientów.

W programie odwiedziliśmy także to miejsce i wzięliśmy udział w warsztatach psychologicznych i zajęciach relaksacyjnych.

***

Tytuł audycji: "Dajesz radę"

Prowadzi: Aleksandra Jasińska

Goście: Agnieszka Skala (ekspertka ds. rozwoju przedsiębiorczości, wykładowca ekonomii na Akademii Koźmińskiego), Maja Sarzyńska (kawiarnia terapeutyczna)

Przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 19.09.2016

Godzina emisji: 14.10

kd/jsz

Czytaj także

Dom mody - belgijski sposób na biznes

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 11:15
Nasza reporterka Justyna Tylczyńska wybrała się do Belgii i przyjrzała jednemu z tamtejszych modowych start-upów. To marka ubraniowa założona przez 22-latka, Emanuela Ricciego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Gołębicka wie... czego nie pokazywać szefowi

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 15:00
- W korporacji liczą się symbole. Między innymi to, jak podajemy rękę. Ludzie przebojowi witają się pewnie, inni podają dłoń śpiącej królewny, a to nie najlepiej o nich świadczy - tłumaczy Anna Gołębicka autorka książki "Nie pokazuj szefowi. Jak przetrwać w korporacji i nie zwariować”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Babcia radzi. Skarby ukryte w pokrzywie

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 08:54
Pokrzywa może osiągnąć nawet półtora metra wysokości, jej liście są podłużne i mają ząbkowate brzegi. Wiemy że są parzące, ale mają też mnóstwo witamin i właściwości oczyszczających.
rozwiń zwiń