Jak sobie radzić? Porady prawne w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 15:39
Jak i po co wprowadzać rozdzielność majątkową? Jak adoptować dziecko? O prawnych kruczkach i zagwostkach w "Dajesz radę".
W audycji Dajesz radę zapytamy o najbardziej palące sprawy związane z zagadnieniami prawnymi
W audycji "Dajesz radę" zapytamy o najbardziej palące sprawy związane z zagadnieniami prawnymiFoto: Glow Images/East News

Czym różni się separacja od rozwodu, a na co uważać podpisując umowę na wynajem mieszkania? Jakie niebezpieczeństwa kryje w sobie umowa śmieciowa?

Zapraszamy na bezpłatne porady prawne w audycji "Dajesz Radę". Gościem będzie Karol Brunejko z Akademickiej Poradni Prawnej.

***

Na audycję "Dajesz Radę" zapraszamy w we wtorek (25.10) od godz. 14.05 do 15.00. Progam poprowadzi Justyna Majchrzak.

kd/pj

Czytaj także

Bezpłatne porady prawne dla studentów

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 16:00
Chcesz się upewnić, czy umowa, którą podpisałeś, jest zgodna z prawem? Jeśli jesteś studentem i masz mniej niż 26 lat - możesz skorzystać z darmowej pomocy prawnika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobre sąsiedztwo zaczyna się od "Dzień dobry"

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 17:19
Dziś relacje sąsiedzkie układają się bardzo różnie. Czwórkowi goście wskazują na ich przemiany i podkreślają, że uśmiech i zwykłe "Dzień dobry" też mają znaczenie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy "podatek handlowy". Co się zmieni?

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 18:00
- Na razie nie zanosi się na wielkie zmiany, gdyby jednak ustawa zaczęła obowiązywać w obecnej formie, jej wpływ na cenę detaliczną towarów będzie znikomy - przekonują eksperci.
rozwiń zwiń