X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Świeżo upieczeni studenci. Mają szansę na stypendia?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 15:06
Wyniki matur dopiero w końcówce czerwca, a my już dziś w Czwórce podpowiadamy Wam, gdzie i jakich środków mogą szukać studenci pierwszego roku szkół wyższych. - Nie we wszystkich przypadkach kryterium przyznawania stypendium jest wynik osiągnięty na maturze - mówiła w Czwórce Aleksandra Belina.
Audio
  • Kryteria przyznawania stypendiów różnego typu studentom m.in. 1. roku (Dajesz radę/Czwórka)
W Czwórce podpowiadaliśmy Wam, jak ubiegać się o stypendia na pierwszym roku studiów (zdjęcie ilustracyjne)
W Czwórce podpowiadaliśmy Wam, jak ubiegać się o stypendia na pierwszym roku studiów (zdjęcie ilustracyjne) Foto: Elena Nichizhenova/Shutterstock.com

Jak przyznała ekspertka, maj to świetny czas, by zacząć poszukiwania. - Sezon stypendialny trwa do października, a ofert przybywa codziennie - mówiła w rozmowie z Katarzyną Kornet. Jak tłumaczyła, nierzadko bardziej niż wynik matury liczy się aktywność społeczna czy średnia ocen z całego liceum, a także pasje, które ma uczeń. - Jednak w przypadku rozpowszechnionych stypendiów naukowych bądź naukowo-socjalnych wyniki i oceny są ważne - wyjaśniała.

Aleksandra Belina opowiadała w Czwórce, o jakie środki można ubiegać się w specjalnych funduszach stypendialnych, a także, czym są stypendia pomostowe, dla kogo są przeznaczone i jak je uzyskać. Mówiła też, jak studenci mogą starać się o stypendia zagraniczne.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Katarzyna Kornet

Goście: Aleksandra Belina (Mojestypendium.pl)

Data emisji: 17.05.2017

Godzina emisji: 14.10

kd/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

In Between? Jak pogranicze wpływa na tożsamość

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 19:20
- Projekt "In Between?" wyrósł z Ekspresu Wolności, którego uczestnicy odwiedzali miejsca związane z przemianami 1989 roku w Europie. Chodzi nam przede wszystkim o pogłębianie pamięci historycznej - tłumaczył w Czwórce Rafał Rogulski, dyrektor organizującej to przedsięwzięcie Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Erasmus w Słowenii. Piękno przyrody, zabytki i... nauka

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2017 11:53
Słowenia - jeden z najbardziej zielonych krajów w Europie, pełen pięknych widoków. Jej stolicą jest Ljubljana - miasto, w którym Ola Pawelec spędziła pół roku na studenckiej wymianie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia sztuki? "Nie dla powierzchownych!"

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 15:50
Świat sztuki wymaga wiedzy i doświadczenia. - Trzeba dotykać przedmiotów, trzeba je oglądać i poznawać. Mijają lata, aż dojdziemy do wniosku, że coś jednak o tej branży wiemy - mówi rzeczoznawca i antykwariusz Dariusz Stoces.
rozwiń zwiń