X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fora dyskusyjne nie są przeżytkiem

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 19:17
Choć obecnie znaczna część internetowych dyskusji przeniosła się na portale społecznościowe to zdaniem Artura Rudnickiego ze szkół technicznych w Radomiu klasyczne fora internetowe w dalszym ciągu mają swoją rację bytu.
Audio

Dawniej wątki zakładane na forach różnych stron stanowiły główne miejsce wymiany opinii i informacji pomiędzy internautami. Dziś dyskusja w sieci przybiera najczęściej postać komentarzy pod statusami na Facebooku. Mimo tej zmiany zdaniem Artura Rudnickiego w ramach własnej strony w dalszym ciągu warto mieć wydzieloną przestrzeń na umieszczanie opinii.

- Zwróćmy uwagę na to, że fora dyskusyjne, wymiana komentarzy towarzyszą nam od zawsze. Z kolei dla przykładu portal Nasza Klasa, najpierw cieszył się niesamowitą popularnością, a potem jego rozwój uległ zahamowaniu. Teraz mamy na topie Facebooka, gdzie możemy wymieniać się informacjami, ale jest pytanie czy ktoś po drugiej stronie oceanu jeśli będzie chciał skorzystać z naszych wiadomości będzie mógł z nich naprawdę skorzystać – zastanawiał się gość "Czwartego wymiaru".

Zdaniem Rudnickiego fora dyskusyjne ciągle mają wiele pożytecznych zastosowań. Przydają się do komentowania naszej rzeczywistości, wymiany poglądów, współpracy między różnymi osobami, ale też do wymiany doświadczeń np. edukacyjnych. - Dzięki forom możemy poznać opinię różnych ludzi, niekoniecznie nam znanych – przekonywał gość Kuby Marcinowicza.

Więcej na temat współczesnej roli for internetowych dowiesz się słuchając nagrania audycji.

bch

Zobacz więcej na temat: Facebook Kuba nasza klasa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nie wszystko dobre, co forum zachwala

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2011 10:17
Jesteś w ciąży i potrzebujesz porady, chcesz kupić samochód, szukasz najtańszej apteki. Gdy opinia znajomych, Ci nie wystarcza – szukasz w Internecie. Nie podejrzewasz nawet, że część wpisów może pochodzić od "ambasadora marki" czy "wzmacniacza".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aplikacje webowe ułatwiają życie

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2012 20:02
Choć wielu nie wie czym są, to korzystają z nich niemal wszyscy użytkownicy Internetu. Zdaniem specjalistów to właśnie do web apss'ów będzie należeć przyszłość Sieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anonimowość w Internecie - wyraz wolności czy narzędzie wrogości?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 22:00
28 lutego (wtorek) w godz. 11:00-14:00, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone diagnozie języka i korzystania z Sieci jako przestrzeni publicznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skąd się biorą internetowi hejterzy?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 18:10
Swym jadem zatruwają każdą sieciową dyskusję, psują atmosferę wokół każdego przedsięwzięcia. W Czwórce wspólnie z redaktorami programu "Poziom 2.0" zastanawialiśmy się, jak sobie radzić z internetowymi krytykantami.
rozwiń zwiń