Mamiko: nie taki ze mnie mrok, na jakiego wyglądam

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 15:00
Jej ogromne oczy, długie, czarne włosy i bardzo wąska talia aż tak urzekły Donata, że zaprosił ją do teledysku "Pełnia". Nam youtuberka Mamiko zdradza, kto namówił ją do założenia vloga i co z tego miał...
Audio
  • Jak mroczna jest mroczna Mamiko? Rozmawiamy z popularną youtuberką (Stacja Kultura/Czwórka)
Mamiko przekonuje, że w talii ma zaledwie 57-58 cm. Mimo to nie przypomina subtelnych szafiarek. Na swoim kanale kreuje mroczny wizerunek
Mamiko przekonuje, że w talii ma zaledwie 57-58 cm. Mimo to nie przypomina subtelnych szafiarek. Na swoim kanale kreuje mroczny wizerunekFoto: Screen z YouTube

Czytaj także
Cyprian 1200.jpg
Cyprian Grabowski zaprasza do świata kreskówek

- Sylwester Wardęga przekonał mnie do tego, żebym założyła swój kanał i pokazala ludziom, że wcale nie jestem taka mroczna, jak na sesjach zdjęciowych - wspomina Weronika Heck znana w sieci jako Mamiko.

I tak oto modelka dała się poznać jako posiadaczka ciętego języka i nietypowego poczucia humoru. Youtuberka zdradza skąd wziął się jej pseudonim oraz gdzie można się z nią spotkać na żywo. Opowiada też o współpracy z Donatanem, dzięki któremu przekonała się, jak działa mainstream.

***

Przygotował: Norbert Michalak

Data emisji: 28.10.2015

Godzina emisji: 10.00

Materiał wyemitowano w audycji Stacja Kultura.

kul/mg

Czytaj także

Bloger Turpat wie, czego"gimby nie znajo"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2015 12:00
Na swoim kanale z nostalgią wspomina filmy, zespoły, reklamy i kultowe postacie, które w swoim czasie budziły wielkie emocje. - Koncentruję się na latach 90. Gimnazjaliści niewiele kojarzą z tego okresu - mówi Turpat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rojo, Karolek i ich przepis na sukces w internecie

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2015 14:15
Popularni youtuberzy Rojo i Karolek pojawili się na imprezie Stars4Fans. Nasz reporter zapytał ich o to, jak stworzyć kanał, który będzie miał wysoką oglądalność.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Cyprian Grabowski: wiem wszystko o kreskówkach!

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 12:35
Cyprian prowadzi jedyny w Polsce vlog na temat kreskówek. Na swoim kanale ocenia piosenki z filmów animowanych i przedstawia nieznane fakty o bajkowych bohaterach.
rozwiń zwiń