Cyprian Grabowski: wiem wszystko o kreskówkach!

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 12:35
Cyprian prowadzi jedyny w Polsce vlog na temat kreskówek. Na swoim kanale ocenia piosenki z filmów animowanych i przedstawia nieznane fakty o bajkowych bohaterach.
Cyprian nie tylko nagrywa, ale także samodzielnie montuje filmiki
Cyprian nie tylko nagrywa, ale także samodzielnie montuje filmikiFoto: Screen z YouTube

Vloger przyznaje, że choć dziś ma tysiące fanów i na temat filmów animowanych wie praktycznie wszystko, jego początki w internecie wcale nie były łatwe.

- Na początku nagrywałem gry, tak jak wszyscy, ale to nie dawało mi żadnej frajdy, było udawane. Aż pewnego razu oglądałem jakąś kreskówkę, to był specjalny odcinek z różnymi ciekawostkami. Pomyślałem sobie: czegoś takiego nie ma na YouTube, to zacznę to robić! - mówi Cyprian Grabowski.

Youtuber opowiada też o tym, jak godzi nagrywanie filmików z nauką w gimnazjum i zajęciami w szkole muzycznej. Zdradza też, w jaki sposób odpowiada swoim hejterom.

***

Przygotował: Norbert Michalak

Data emisji: 26.10.2015

Godzina emisji: 10.30

Materiał wyemitowano w audycji Stacja Kultura.

mg/kul

Czytaj także

Mieciu Mietczyński - postrach polskich filmowców

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 14:00
Mieciu Mietczyński to autor kanału na YouTubie, na którym krytykuje najgorsze filmy, a także streszcza szkolne lektury. - Możliwe, że przez to skończę za kratkami... - żartował w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojenne kreskówki - animacja i agitacja

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2015 12:30
Był czas, gdy Myszka Miki bombardowała domy żydowskie, a animowane zabawki mściły się na strasznym hitlerowcu. Kreskówki z czasów wojny przypomina Filmoteka Narodowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Z dobrym słowem" - milsze oblicze internetu?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2015 12:00
Tomek Fedoruk i Rafał Jarząbek otworzyli na YouTube kanał "Z dobrym słowem". - Byliśmy przygotowani na ciężką, mozolną pracę, a tu - od razu zdobyliśmy popularność - mówią w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Filipowicz z "Topowej Dychy" o vlogach od kuchni

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 12:00
Teorie spiskowe, które stały się prawdą, największe tajemnice mórz, utracone technologie i wielcy dyktatorzy - ciekawostki m.in. z tego zakresu można znaleźć na kanale "Topowa Dycha".
rozwiń zwiń