X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Igor Herbut: naszym zadaniem jest to, żeby wbić was w fotel

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 13:31
- LemON zmienił się i na najnowszej płycie prezentuje zupełnie inną barwę. Trzeba go słuchać siedząc, bo faktycznie wciska w fotel. To album, który ma kolory Led Zeppelin, harmonie wzorowane na muzyce Beatlesów i pazur, który posiadała Republika - mówił Damian Sikorski, dziennikarz muzyczny.
Audio
  • O nowych aranżacjach dźwiękowo-wizualnych LemOn opowiadał Damian Sikorski i muzycy zespołu (Stacja Kultura/Czwórka)
- Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych. Intrygujące dźwięki i aranżacje wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej - zapowiadał dziennikarz Damian Sikorski
- Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych. Intrygujące dźwięki i aranżacje wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej - zapowiadał dziennikarz Damian SikorskiFoto: czwórka

Zespół wyrusza w trasę koncertową, w trakcie której zaprezentuje dwa albumy "Etiudę zimową" - materiał, który do tej pory nie był prezentowany na żadnym z koncertów oraz utwory, które znalazły się na najnowszej płycie pt. "Tu".

Igor Herbut W studiu nagrań bardzo ciężko o substytut energii, jaką dostajemy przy występach na żywo. Koncerty posiadają pewnego rodzaju magię 

O zimowych koncertach w rozmowie z Damianem Sikorskim opowiadał lider zespołu Igor Herbut - Jest to dla nas, jako muzyków i producentów trasy bardzo wymagające. Jesteśmy odpowiedzialni zarówno za warstwę dźwiękową, jak i wizualną, dlatego można powiedzieć, że jest to swojego rodzaju spektakl. Każdy z nich jest wyjątkowym wydarzeniem, intymnym spotkaniem ze słuchaczem - wyjaśniał.

Artyści wystąpią w największych miastach Polski. W grudniu będzie można ich posłuchać m.in. we Wrocławiu, Białymstoku, Toruniu i Łodzi. O tym, która z płyt ukształtowała muzyczną ścieżkę zespołu LemON oraz kto zaprosił niedawno do współpracy frontmana grupy, Igora Herbuta rozmawialiśmy w nagraniu audycji. Zapraszamy do wysłuchania.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Anna Hardej

Gość: w rozmowie z Damianem Sikorskim muzycy z zespołu LemON

Data emisji: 7.12.2017

Godzina emisji: 10.30

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Występ Funk da System na Czwórkowej scenie!

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2017 14:40
W studiu koncertowym Czwórki 22 września zagrała grupa Funk da System. Muzycy z Górnego Śląska wystąpiili w audycji Damiana Sikorskiego, którego urzekli podczas zgłoszeń do konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak powstawał teledysk "Tabu"? "To była burza mózgów"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 12:32
- Pracując nad koncepcją klipu rozmawialiśmy z artystką o tym, co chciała przekazać w tym utworze, próbowaliśmy stworzyć obrazy, hasła i motywy przewodnie, które potem ułożyliśmy w całość - opowiadali Alicja Chmielewska i Paweł Petryna, współtwórcy teledysku do utworu "Tabu" z płyty "Manekin" Ms. Obsession.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Między piekłem a rajem. Premiera najnowszej płyty Björk

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2017 15:00
"Utopia" to 9. album w dorobku artystki. Piosenki na najnowszej płycie napisane zostały przez Björk wspieraną przez Arcę i Sarę Hopkins.
rozwiń zwiń