Polskie Radio
Section05
LemON

"Lato z Radiem" 2023. Sprawdź pełną listę koncertów

O tym, że "Lato z Radiem" 2023 powróci do plenerowych koncertów, jeszcze przed oficjalnym startem audycji informował Marcin Kusy. - To wreszcie koncerty w pełnej krasie, a zatem z udziałem publiczności. Odwiedzimy 10 miast - zapowiedział dyrektor Programu 1 Polskiego Radia. Prezentujemy pełną listę wydarzeń. 
Zobacz więcej na temat:  koncerty Lato z Radiem 2023 Maryla Rodowicz Ania Rusowicz Kuba Szmajkowski kminek Centrum Uśmiechu LemON Pudelsi Ania Dąbrowska Varius Manx Karolina Lizer Red Lips Piotr Cugowski Filip Lato De Mono Golec uOrkiestra Krzysztof Iwaneczko

"Lato z Radiem" z koncertem w Tarnowie. LemON i Kuba Szmajkowski na scenie [MULTIMEDIA]

"Lato z Radiem" 2023 się nie zatrzymuje. Po Poddębicach i Toruniu trasa koncertowa przeniosła się do Małopolski. Tym razem zapraszaliśmy do Tarnowa, gdzie w Centrum Wypoczynku i Rekreacji "Kantoria" przy ul. Piłsudskiego 28 - na scenie pojawili się: Centrum Uśmiechu, Kuba Szmajkowski i grupa LemON.
Zobacz więcej na temat:  Centrum Uśmiechu Lato z Radiem 2023 koncerty Tarnów LemON Kuba Szmajkowski

Jubileusz zespołu Lemon. Igor Herbut: nasze numery są wciąż aktualne

LemON istnieje już prawie jedenaście lat. Artyści mają za sobą jubileuszową trasę koncertową, a teraz ruszają w kolejną: "LemON na bis - Akustycznie". Okazuje się, że nowe pokolenie słuchaczy wciąż sięga do starszych utworów grupy. - Te numery są wciąż aktualne. To, o czym ja pisałem, jak one brzmią i o czym traktują, po prostu nadal działa - mówi Igor Herbut.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Kusy Igor Herbut LemON MUZYKA

Koncert w Zakopanem. Jedyny taki na trasie "Lata z Radiem"

Jubileuszowa 50. edycja "Lata z Radiem" jest pełna emocji, muzycznych wrażeń, niezwykłych konkursów i niespodzianek. Tak samo będzie w sobotę (18 września) podczas wielkiego finału trasy koncertowej. - To jest koncert finałowy, bardzo uroczysty, ze względu na to, że wreszcie zobaczymy się z publicznością - mówi dyrektor Programu 1 Polskiego Radia Marcin Kusy.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2021 Marcin Kusy Zakopane Sylwia Grzeszczak LemON koncert Patryk Michalski