X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwale, wystawy, kino - co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 12:28
W pierwszej godzinie audycji zapraszamy na Off Camera 2019 w Krakowie, festiwal filmowy, w ramach którego będziemy mogli także spotkać się z muzykami współczesnej sceny alternatywnej. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pexels/Pixabay

Off scena w ramach Off Camera 2019 w Krakowie to uzupełnienie kultowego już krakowskiego festiwalu filmowego. Każdy dzień zakończą koncerty w klubie festiwalowym ZetPeTe. Co roku na Off Scenie gościmy prawie 100 muzyków. O tym, kogo będziemy mogli spotkać w ramach festiwalu w tym roku opowie dziennikarz muzyczny Czwórki, Damian Sikorski. 

Po godzinie 11.00 opowiemy także o nowej wystawie w Zachęcie. "Polska na eksport" to wystawa ilustrującą działający prawie nieprzerwanie od roku 1954 do 1989  i do 1990 - to imponujący obraz miesięcznika "Polska". O tym jaką rolę pełnił za granicami naszego kraju, wyjątkowej szacie graficznej i fotografii, które były publikowane na łamach magazynu opowiedzą kuratorki: Marta Przybyło, Karolina Puchała-Rojek.

Po godzinie 10.00 na "Wiadomości teatralne" jak co tydzień zaprasza Michał Piwowarek.

***

Na audycję Stacja Kultura we wtorek (16.04) o godz. 10.05 zaprasza Katarzyna Dydo.

ac/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Schronisko dla roślin - jak działa takie miejsce?

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 11:25
Czasem naszym roślinom brakuje słońca, czasem mają za dużo wody. Gdy zaczynają więdnąć, najczęściej po prostu je wyrzucamy. Ale, jak przekonuje Katarzyna Dziedzic, współzałożycielka Schroniska dla roślin, jest sposób na to, by dać im drugie życie i dobry dom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń