Snowboardziści nigdy się nie nudzą

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2010 16:20
19 listopada rusza sezon snowboardowy na Mazowszu. Jak przekonuje gość "Magazynu", na desce można poszaleć nie tylko na górskich stokach.
Audio

Sekcje snowboardowe działają na AZS-ach wszystkich warszawskich uczelni. Postanowiliśmy więc wspólnie zorganizować inaugurację sezonu – tłumaczy Anna Kozłowska z AZS Politechniki Warszawskiej. Jak przekonywała w „Magazynie”, aby pojeździć na desce, nie trzeba koniecznie wybierać się w góry.

19 listopada w stołecznym klubie H2O na prawym brzegu Wisły odbywa się impreza Snowboard Beach Party, inaugurująca sezon snowboardowy na Mazowszu. Będą to zarazem zawody snowboardowe: uczestnicy zmierzą się na sztucznie naśnieżonej nadwiślańskiej plaży. Impreza rusza o godzinie 20:00. Jak podkreśla Anna Kozłowska, organizatorzy zapraszają również narciarzy oraz fanów tzw. jabłuszek.

Co snowboardziści robią poza sezonem? Czy pragnienie deski daje się jakoś poskromić bądź przekserować na inne dyscypliny? – Snowboardziści nigdy się nie nudzą – podkreśla gość Justyny Dżbik. – Jest wiele typów desek, np. wodne. Bardzo dużo ludzi jeździ na rowerach, aby utrzymać kondycję – wylicza.

Więcej w rozmowie Justyny Dżbik z Anną Kozłowską. Kliknij ikonę głośnika/kamery w boksie po prawej.

 

ŁSz

Czytaj także

Ruszył sezon narciarski. Dokąd na narty?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2010 18:02
W ramach rozgrzewki przed dłuższymi wypadami warto odwiedzić polskie stoki - radzi Cezary Molski z Polskiej Organizacji Turystycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zgodnie z normami nie znaczy zdrowo

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2010 10:37
Zastąpienie polskich norm unijnymi nie oznacza, że w sklepach możemy kupić zdrowszą żywność. – W każdym produkcie można znaleźć szkodliwe substancje – ostrzega Dariusz Łomowski z UOKiK.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kierowca uczy się całe życie

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2010 11:45
Zdaniem Kuby Bielaka, eksperta w dziedzinie bezpiecznej jazdy, kierowcy powinni uczęszczać na jazdy doszkalające, by bez ryzyka przećwiczyć ekstremalne sytuacje drogowe.
rozwiń zwiń