X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ruszył sezon narciarski. Dokąd na narty?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2010 18:02
W ramach rozgrzewki przed dłuższymi wypadami warto odwiedzić polskie stoki - radzi Cezary Molski z Polskiej Organizacji Turystycznej.
Audio

Jadąc na narty, postawmy na bezpieczeństwo. Chodzi o to, żebyśmy bezpiecznie dojechali na miejsce wypoczynku i bezpiecznie stamtąd wrócili – apelował w "Poranku" Czwórki Cezary Molski, wicedyrektor Departamentu Współpracy Regionalnej Polskiej Organizacji Turystycznej.

– We współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz stowarzyszeniem Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne prowadzimy akcję "Bezpieczny Stok" – mówił gość "Poranka". Akcja ma przygotować narciarzy do bezpiecznej jazdy zarówno po łatwych, jak i najbardziej stromych i niebezpiecznych stokach. – Uczymy teorii i praktyki. Uczymy zasad bezpiecznej jazdy, ale pomagamy również opanować technikę – podkreślał.

Dokąd najlepiej wybrać się na narty? Jeśli jesteśmy początkującymi narciarzami bądź w ramach rozgrzewki przed sezonem myślimy o krótkich wypadach weekendowych, warto wybrać się na polskie stoki. – W Polsce mamy naprawdę dużo stacji narciarskich. Jest ich ponad 150, a w ramach akcji „Bezpieczny stok” współpracujemy z około setką z nich – mówi Cezary Molski. Jak dodaje, aby pojeździć na nartach, nie trzeba jechać w góry. Dobrze przygotowane stoki można znaleźć w dużych miastach – Warszawie, Poznaniu, ponadto na Wyżynie Lubelskiej, w Świętokrzyskiem czy na Podlasiu.

 

Szczegóły w rozmowie z Cezaryk Molskim w "Poranku". Posłuchaj!

ŁSz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mistrzostwa świata kurierów rowerowych w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2010 17:33
Uczestnicy mistrzostw rywalizują w specjalnym miasteczku symulującym prawdziwą "miejską dżunglę". Po godzinach natomiast chętnie... słuchają reggae.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata z hotelu na krawędzi

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2010 09:00
Aktorka Anna Wendzikowska o swojej roli w brytyjskim filmie "Edge", którego premiera miała niedawno miejsce w Londynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mieszkalne getta

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2010 11:30
W Warszawie wybudowano już około 200 osiedli zamkniętych. Dla porównania w Berlinie istnieje tylko jedno. – Ich budowa nie służy rozwojowi społeczeństwa ani miasta – wyjaśnia ekspert.
rozwiń zwiń