"L.Stadt" zagrali w Czwórce. Posłuchaj koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2011 08:00
W naszym studiu zagrali na żywo panowie ze składu "L.Stadt", uważanego za jeden z najlepszych koncertowych wykonawców w kraju.
Audio
  • Miniwywiad i koncert L.Stadt w Ministerstwie Dźwięku

L.Stadt jako jedna z niewielu polskich kapel może poszczycić się koncertami na dużych muzycznych festiwalach na całym świecie. Zespół wystąpił m.in. na: Culture Collide w Los Angeles, dwukrotnie na SXSW w Austin, Indie Week czy Canadian Music Week w Toronto, Afisha Piknic w Moskwie, BeerFest w Belgradzie. Gościli także na wielu festiwalach w Polsce jak Open’er, Coke Live Music czy OFF Festival

Każdy ich występ to energetyczny, pełen magii, rytmu i surf rockowego brzemienia muzyczny spektakl. Ich świeże i niebanalne spojrzenie na muzykę porywa publikę już od pierwszych dźwięków. Całość stanowi ciekawą, godną polecenia muzyczną przygodę.

Zespół L.Stadt tworzą czterej młodzi, profesjonalni muzycy: wokalista, gitarzysta i pianista Łukasz Lach, basista Adam Lewartowski i dwóch perkusistów: Andrzej Sieczkowski i Piotr Gwadera. Każdy z nich ma za sobą doświadczenie w innych grupach i udział w różnorodnych projektach muzycznych. Spontaniczność i wrodzony talent oto, co stanowi uzupełnienie L.Stadtowskiej mieszanki. Dzięki niej potrafią tworzyć niebanalną, ambitną i jednocześnie rozrywkową muzykę dla słuchaczy o szerokich horyzontach.

Zapraszamy do wysłuchania i objerzenia koncertu!

Czytaj także

Reprezentacja "Comy" w "Stacji"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 09:30
W środę po godzinie 12 w audycji "Stacja Kultura" gościł reprezentant zespołu "Coma" – Piotr Rogucki. I tym razem nie mówił o karierze solowej, ale o współpracy z zespołem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sorry Boys w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 09:40
- Jeśli możemy mówić o magii muzyki, to właśnie dźwięki wykreowane przez ten zespół czarują i tworzą nowe wszechświaty - mówił Michał Wardzała, szef wytwórni Mystic Production. Sorry Boys wystąpił w czwórkowej audycji "Ministerstwo Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Sedativa zagrał w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2011 19:30
W poniedziałkowym "DJ Paśmie" prowadzonym przez Makena zagrała Sedativa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mt Eden przyjeżdża do Polski!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2011 14:30
Jedna z najbardziej oczekiwanych gwiazd sceny dubstep koncertuje w naszym kraju.
rozwiń zwiń