GO*POW. Różne płaszczyzny snowboardu

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2016 14:09
- W snowboardzie najważniejsze jest wspólne jeżdżenie w górach. Wokół tego zebrało się jednak dużo innych rzeczy - przede wszystkim ogromna wiedza dotycząca jazdy - mówił w Czwórce Marcin Jellinek, szef i pomysłodawca imprezy GO*POW Snowboard Festival.
Audio
  • O kulturze snowboardowej opowiada Marcin Jellinek (Co Was Kręci/Czwórka)
Marcin Jellinek, pomysłodawca festiwalu GOPOW, w Czwórkowym studiu z prowadzącą Co Was Kręci Hanną Dołęgowską
Marcin Jellinek, pomysłodawca festiwalu GO*POW, w Czwórkowym studiu z prowadzącą "Co Was Kręci" Hanną DołęgowskąFoto: Czwórka
Czytaj także:
1200fotMateusz_Szeliga.jpg
Nadchodzi festiwalowa zima

Dziś kultura snowboardu znajduje swoje odzwierciedlenie w różnych aspektach życia sportowców i to właśnie jej bogactwo pragną pokazać organizatorzy wydarzenia, które odbędzie się już po raz czwarty we Wrocławiu.  

Rozmówca Hanny Dołęgowskiej, Marcin Jellinek, zdradził, że w jego programie znajdą się projekcje filmów z Polski i ze świata, strefa wystawiennicza, konkursy, after party oraz warsztaty, podczas których będzie można m.in. dowiedzieć się, jak się tworzy filmy snowboardowe, poznać zasady sponsoringu albo nauczyć się sędziowania. A wszystko to pod czujnym okiem prowadzących, wśród których pojawią się: Wojtek "Gniazdo" Pawlusiak, dr Piotr "Pedro" Kunysz, Anna "Puotka" Płocińska czy Adrian Smardz.

W "Co Was Kręci" Marcin Jellinek wyjaśniał również, jak się dzisiaj robi filmy o sporcie oraz czy polskim produkcjom daleko do kręconego przez cztery lata filmu "The Fourth Phase" Travisa Rice'a. A jakie inne niespodzianki znajdziecie na GO*POW 2016? O tym w nagraniu audycji.

Sprawdź także:
TheFourthPhase 1200.jpg
"The Fourth Phase" - dużo więcej niż snowboard

GO*POW Snowboard Festival odbędzie się w dniach 18-19 listopada. Impreza objęta jest Czwórkowym patronatem.    

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci"

Prowadzi:  Hanna Dołęgowska

Goście: Marcin Jellinek (pomysłodawca i organizator imprezy GO*POW Snowboard Festival)

Data emisji: 6.11.2016

Godzina emisji: 11.08

jsz/mg

Czytaj także

Wintercamp - ekstremalna zimowa przygoda w górach

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 12:40
- To dobra oferta dla tych, którzy chcą się nauczyć, jak obcować zimą z górami - zapowiada Maciej Przywecki z Polish Outdoor Group, organizator biwaku Wintercamp.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ola von Engel - ślizgiem i drukiem walczy z rakiem

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 13:21
Korzenie projektu Print Riders nie są łatwe. Zaczęło się od choroby nowotworowej, walki z nią i wygranej. Dziś w Oli von Engel została chęć pomocy, sportowa pasja i talent graficzny.
rozwiń zwiń