Warsaw Eagles i Sea Hawks Gdynia zagrają na zacnym obiekcie

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 16:12
Już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany pierwszy mecz, po Euro 2012, na Stadionie Narodowym. W stolicy dwie drużyny powalczą w VII SuperFinale Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.
Audio
  • Jacek Śledziński, menadżer drużyny Warsaw Eagles i Artur Góralczyk, zawodnik - zapraszają na mecz na Stadionie Narodowym.

Jacek Śledziński, menadżer drużyny Warsaw Eagles i Artur Góralczyk, zawodnik przyznają, że spełniło się ich marzenie o rozegraniu finału polskiej ligi futbolu amerykańskiego na Stadionie Narodowym. To wydarzenie odbędzie się 15 lipca.

- Bardzo się cieszymy, że udało się tę imprezę przygotować na Stadionie Narodowym i że Warszawskie Orly mogą zagrać w tym finale - przyznaje Jacek Śledziński. Warsaw Eagles rozegrają mecz z Sea Hawks Gdynia.

- Dla zawodników takich jak my, czyli amatorów, to jest niesamowite przeżycie wystąpić na tak zacnym obiekcie sportowym jakim jest Stadion Narodowy. To jest spełnienie marzeń, szansa jedyna w życiu - wyznaje Artur Góralczyk.
Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Najtańsze kosztują 25 zł. Już sprzedano ich 16 tysięcy. Impreza założona jest na 22 tysiące kibiców, istnieje możliwość, że w dniu meczu bilety będą już wyprzedane.

15 lipca całe okolice Stadionu będą tętniły życiem. - Na promenadach Stadionu Narodowego już od godziny 13 będzie można się doskonale pobawić, przyjść z rodziną, dzieciakami. Będą zabawy, konkursy, specjalne sprzęty futbolowe, stanowiska drużyn - zaprasza Jacek Śledziński.  - Od 16:30 zaczyna się całe przedstawienie: musztra, występy, hymn. A o 17 start meczu - dodaje.

Na trybunach zasiądą znamienici goście, przyjedzie m.in. Ron Jaworski "Polska strzelba", który był świetnym rozgrywającym w lidze amerykańskiej, teraz jest wybitnym, znanym komentatorem. Kogo jeszcze można będzie zobaczyć na trybunach dowiesz się słuchając audycji Justyny Dżbik "Poranek OnLine".

(pj)

Przedstawiciele
Przedstawiciele Warsaw Eagles i Justyna Dżbik

Czytaj także

Obejrzyj Super Bowl z zawodnikami polskiego futbolu

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2012 10:46
- Super Bowl można porównywać do finału mistrzostw świata w piłce nożnej, z tą różnicą, że są w to zaangażowane większe pieniądze – mówił w Czwórce Jacek Śledziński, który w imieniu drużyny Warsaw Eagles zapraszał na wspólne oglądanie zawodów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polski football amerykański

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2012 09:00
Football amerykański to w Polsce wciąż sport amatorski. Nie zmienia to faktu, że w Warszawie działa najstarsza footballowa drużyna "Warsaw Eagles".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Być jak Radwańska

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 10:38
Czy można mieć nadzieję, że obecne sukcesy polskich sportowców oderwą dzieci od komputerów i zachęcą do wyjścia na boiska i korty?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Facebook i depresja. Oto zmory sportowców

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012 11:32
Czasami to samotność długodystansowca, a czasami ukrywana przez lata depresja. Sportowcy nie zawsze radzą sobie ze stresem czy krytyką. I płacą za to bardzo wysoką cenę.
rozwiń zwiń