Umiar w modzie. Jak zostać projektantem biżuterii?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2017 10:37
W audycji gościem były Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska, które wspólnie projektują minimalistyczną biżuterię. - Talent się ma albo nie ma. Żeby jednak osiągnąć sukces potrzebna jest także ciągła praca nad rozwijaniem go i samym sobą - mówiły w Czwórce.
Audio
  • Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska o swoim projekcie Umiar i sztuce tworzenia biżuterii (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska
Magdalena Brzozowska i Malwina WysińskaFoto: Michał Piwowarek/Czwórka

judy turan 1200.JPG
Coaching artystyczny. Na czym polega?

Projektantki poznały się na Wydziale Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a swoją działalność rozpoczęły dwa lata temu. - Robiłyśmy wspólne projekty, dobrze nam się pracowało i chciałyśmy utrzymać tę współpracę. A ponieważ było mało biżuterii, która by nam się podobała, postanowiłyśmy pójść w tym kierunku - wspominała Malwina Wysińska. Założyły własną markę biżuterii, a ich projekty są maksymalnie minimalistyczne. Pierwszym produktem był naszyjnik na żyłce.

Jak dziś działa ich marka, czyli Umiar? I czy da się zarabiać na autorskiej biżuterii w Polsce? Jakich materiałów używają w swoich projektach producentki i w jaki sposób chcą rozwijać swój biznes? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki. W programie rozmawialiśmy także z Sebastianem Mandryką, który odczarowuje weselne filmy. Każdy z nich wygląda zupełnie inaczej niż pamiątki z wesela, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Jego filmy to emocjonalne, wręcz fabularne historie. Posłuchaj nagrania całej godziny audycji <<<

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadzą: Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler

Gość: Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska (projektantki i producentki biżuterii, projekt Umiar)

Data emisji: 31.07.2017

Godzina emisji: 12:10

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mała czarna, naked albo z zasłony". Sukienki, które zmieniły popkulturę

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2017 11:45
Marylin Monroe, Vivien Leigh i Cher - trzy aktorki z różnych światów i różnych epok i jeden łączący je element - sukienka. Każda z nich miała na sobie taką kreację, która trafiła do historii popkultury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Głos. Czy może być lekiem na całe zło?

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 14:40
- Dźwięk jest źródłem wszelkiego istnienia, a nasz głos - naturalnym środkiem, który leczy duszę, ciało i odblokowuje emocje - przekonuje aktorka i trenerka emisji głosu Monika Łada-Bieńkowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Sawicka. O odwadze i potędze improwizacji

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2017 13:38
Julia Maria Sawicka jest wokalistką i pianistką obdarzoną niezwykle zmysłowym głosem, którym z wielką pasją wyśpiewuje jazz.
rozwiń zwiń