MeetYT. Spotkanie "po drugiej stronie monitora"

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2017 13:45
12 i 13 sierpnia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się szósta edycja objętego Czwórkowym patronatem festiwalu youtuberów czyli MeetYT oraz pierwsza edycja Cracow Game Days. - MeetYT to będzie jedna ze stref Cracow Game Days 2017 - tłumaczy w Czwórce organizator wydarzenia Kacper Czapiewski.
Audio
  • Co w programie meetYT i Cracow Game Days? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Michal Ludwiczak/Shutterstock.com
Sprawdź też:
Jakub Chuptyś 1200x660.jpg
Gargamel kuratorem muzycznym. Z internetu do Czwórki

MeetYT i Cracow Game Days to wydarzenia dla tych, którzy urodzili się z myszką lub padem w ręce. - Skupiamy się na początkujących twórcach, którzy jednak mają kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy subskrypcji. Staramy się szukać nowych twarzy, tworzących nowe trendy - mówi Kacper Czapiewski. - Youtube'owi weterani są trochę przemęczeni. W końcu odwiedzają imprezę za imprezą - dodaje zaproszony gość.

Odbywający się pod Czwórkowym patronatem meetYT zagości w Krakowie 12 sierpnia. A co fani wirtualnych rozrywek znajdą na całym Cracow Game Days? - Skupiamy się przede wszystkim na nowych grach, aby w ten sposób odróżnić się od innych imprez - przekonuje Kacper Czapiewski. Jakie inne strefy, oprócz MeetYT, będzie można na Cracow Game Days odwiedzić? I jakie youtubowe sławy pojawią się w Krakowie? Tego dowiecie się, słuchając nagrania całej rozmowy z Czwórki.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Kacper Czapiewski (organizator meetYT i Cracow Games Days))

Data emisji: 2.08.2017

Godzina emisji: 8.06

jsz/kul

Czytaj także

Społecznościówki a psyche. Które dołują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 12:30
Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie do spraw Zdrowia Publicznego zajęło się związkami zdrowia psychicznego i platform społecznościowych. Który, według badaczy, serwis społecznościowy najgorzej wpływa na naszą psychikę?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gry i Komputery Minionej Ery. Smak dzieciństwa we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 11:20
- To, czym się z kolegami pasjonujemy i czym chcemy się podzielić, nazywamy retroinformatyką - wyjaśnia Wojciech Frabiński, współtwórca muzeum Gry i Komputery Minionej Ery, które powstaje we Wrocławiu.
rozwiń zwiń